Kongre öncesi çözülmesi gerekiyor

Genel kurulda yaşanan olaylar nedeni ile 11 Temmuz’a kadar belirsizliğe mahkum edilen Sakaryaspor’da şimdi mevcut kadrodaki oyuncuların durumunun ne olacağı konuşuluyor.

Sakaryaspor 26.06.2019, 10:20 26.06.2019, 15:35 SporExpres
Kongre öncesi çözülmesi gerekiyor

Genel kurulda yaşanan olaylar nedeni ile 11 Temmuz’a kadar belirsizliğe mahkum edilen Sakaryaspor’da şimdi mevcut kadrodaki oyuncuların durumunun ne olacağı konuşuluyor. 12 Yöneticinin istifa ettiği mevcut yönetimde başkan Cevat Ekşi kongreye kadar görevini sürdürecek fakat kadronun tutulması için kongreyi beklemeden acil girişimler yapılması gerekiyor.

Yeşil Siyahlı taraftarlar genel kurulda yaşananların bir kenera bırakılarak Sakaryaspor’un mevcut kadrosunun korunması için 11 Temmuz’dan harekete geçilmesi konusunda ısrarcılar. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, teknik direktör Şaban Yıldırım ve yeniden aday olacağı iddia edilen İbrahim Nalbant’ın birlikte hareket ederek kadroda bir kayıp yaşanmaması için gerekeni yapması bekleniyor.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin kısa süre içerisinde bir toplantı yaparak kulüp ve oyuncuların son durumu hakkında başkan Cevat Ekşi’den bilgi alacağı gelen haberler arasında. Nalbant ve ekibinin de görüşünü alacak olan Yüce’nin acil eylem planının ne olacağı merakla bekleniyor.

Yorumlar (1)
Hasan 5 yıl önce
Ağa yok mu iş bilen zengin bir Sakaryalı iş adamı.. kulübü şirketleştir adam gibi yönet. Siyasetçilerin ağzına bakmakla olmuyor bu işler. Olmayacakta!