banner212

banner211

Kongre Rüzgarı Sürüyor

Sakaryaspor’da kongre rüzgarı devam ederken Çarşamba günü İstanbul’da Sakaryaspor zirvesi yaşanacak.

Sakaryaspor 18.06.2019, 14:33 UTKU KAYNAR
Kongre Rüzgarı Sürüyor
banner218

Sakaryaspor’da ertelenen kongrenin ardından gözler 23 Haziran’da yapılacak ikinci oturuma çevrildi. Genel kurul öncesinde tek İbrahim Nalbant dışında adaylığını açıklayan isim olmaması dikkat çekiyor

Pazar günü Rüstemler Tesisleri’nde yapılan Olağanüstü Genel Kurulu’n ilk oturumuna 22 kişi katılması nedeni ile 23 Haziran’a ertelenen Sakaryaspor kongresi’nin yankıları sürüyor. Yeşil Siyahlılarda şuana kadar İbrahim Nalbant dışında başkan adayı çıkmazken mevcut yönetimin başkan vekili Cumhur Genç’in kongre günü makamından dışarı dahi çıkmamamız dikkat çekti.

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM

Sakaryaspor başkanlığı için yola çıkan İbrahim Nalbant ve kendisine açık desteğini açıklayan ünlü teknik adam Bülent Uygun yarın İstanbul’da geniş katılımlı bir Sakaryaspor zirvesi gerçekleştirecek. Sakarya’dan ve İstanbul’dan bir çok ünlü ismin katılması beklenen toplantıda İbrahim Nalbant’ın kongre öncesi yönetim kurulu listesine son şeklini vermesi bekleniyor.

YÜCE İLE GÖRÜŞECEK

Başkanlık için adaylığını açıklayan tek isim olan İbrahim Nalbant Çarşamba günü yapılacak zirvenin ardından Ekrem Yüce ile bir görüşme yapacak. Bütçe ve projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunacağı öğrenilen Nalbant’ın yönetimin önemli isimlerinin de katılacağı toplantıya Bülent Uygun’un da yer alacağı gelen haberler arasında.

banner220
Yorumlar (0)