banner212

banner211

Köprülüoğlu; ''5 SENEDE KAPANIRIZ''

Yıllardır iyi yönetilmeyen Sakaryaspor borç batağından bir türlü kurtulamıyor. Her dönem transfer yasağı ile karşı karşıya olan Sakaryaspor’da yüksek maliyetli futbolcular tartışılırken geçmişin borcu bir türlü bitmiyor.

Sakaryaspor 25.01.2021, 10:19 UTKU KAYNAR
Köprülüoğlu; ''5 SENEDE KAPANIRIZ''
banner218

Yıllardır iyi yönetilmeyen Sakaryaspor borç batağından bir türlü kurtulamıyor. Her dönem transfer yasağı ile karşı karşıya olan Sakaryaspor’da yüksek maliyetli futbolcular tartışılırken geçmişin borcu bir türlü bitmiyor. Son olarak futbolcu borçlarının yanı sıra Alişen Kandil’e Sakaryaspor Kulübü 1.5 Milyon tazminat ödeyecek.

Sakaryaspor’a her dönem maddi ve manevi destekte bulunan ve ayrıca kulüpte önemli görevlerde yer alan Yavuz Köprülüoğlu sosyal medya hesabından Sakaryaspor’un son durumu ile yaptığı paylaşım gerçeği gözler önüne bir kez daha serdi.

Sakaryaspor’un eski başkanlarını, yöneticilerini ve içinde bulunduğu durumu eleştiren Köprülüoğlu şu paylaşımı yaptı: “Biraz önce Adil Tank kardeşime artık kulübümden ümidimi kestiğimi söyledim. Eski başkan ve yöneticilerin verdiği zararlar yetmezmiş gibi 10 milyonlarca temlik koymuşlar. İthal Trabzonlu yöneticilerin Alişan üzerinden attığı kazık simdi çıkıyor. Şimdiki arkadaşlarda hem acemi, tehlikenin farkında değil, artık Sakaryaspor konuşmayacağım. Kazanınca sevinip, kaybedince üzüleceğim, ama üzülerek söylüyorum bu ivmeyle 5 seneye bu kulüp kapanır!”

Yorumlar (2)
Başkan adayı gerçek SAKARYASPORLU 2 yıl önce
Basket kapandı bu da kapansın bizim vergilerimizle artislik yapmasınlar. Böyle başkanlığı bende yaparım. Benim ne fazlam var bende de para yok onlarda da bende kapanmadan başkan olmak istiyorum. ADAYIM DESTEKLEYENLER?
Can545 2 yıl önce
Ne yazık ki kulübe bu kadar zarar verenler pişkin pişkin dolasabiliyor.