Kötülüğe Asla Müsaade etmeyeceğiz

Kocaelispor ve Sakaryaspor arasında oynanan hazırlık maçında istenmeyen bazı olaylar yaşanmış sahaya giren bir taraftarın başlattığı gerginlik ulusal medyada da geniş yer bulmuştu. Sakaryaspor kulübü sosyal medyadan yaptığı açıklamada maça gölge düşürenlere tepki gösterdi.

Sakaryaspor 23.02.2023, 12:27 UTKU KAYNAR
Kötülüğe Asla Müsaade etmeyeceğiz

Kocaelispor ve Sakaryaspor arasında oynanan hazırlık maçında istenmeyen bazı olaylar yaşanmış ssahaya giren bir taraftarın başlattığı gerginlik ulusal medyada da geniş yer bulmuştu. Sakaryaspor kulübü sosyal medyadan yaptığı açıklamada maça gölge düşürenlere tepki gösterdi.


Sakaryaspor yönetiminin sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Dün akşam oynadığımız yardım ve dostluk maçında, insanlıktan nasibini almamış 3-5 kişinin yapmış olduğu çirkinliklerin stadyumdaki 25 bin kişinin bize yaşatmış olduğu güzellikleri gölgelemesine izin vermeyeceğiz. Dün gece bizi en güzel şekilde ağırlayan başta Engin Koyun olmak üzere Kocaelispor camiası ile taraftarlarına ve depremzedelere destek olmak için tribünde yerini alan Sakaryaspor taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah deprem bölgesindeki kardeşlerimizin dertlerini bir nebze de olsa ilaç olacağız. Ülke olarak yaşadığımız bu zor günlerde kötülüğün, iyiliğin önüne geçmesine asla müsaade etmeyeceğiz” ifadeleri yer aldı.
 

Yorumlar (0)