banner212

banner211

KPSS'ye gireceklere Büyükşehir'den maç otobüsü

Büyükşehir Belediyesi 4 Kasım Pazar günü KPSS’ye girecek Sakaryaspor taraftarları için Kampüs stadyum arasında belediye otobüsleriyle hizmet sunacak

Sakaryaspor 01.11.2018, 14:42 01.11.2018, 14:46 UTKU KAYNAR
KPSS'ye gireceklere Büyükşehir'den maç otobüsü
banner218

Büyükşehir Belediyesi 4 Kasım Pazar günü KPSS’ye girecek Sakaryaspor taraftarları için Kampüs stadyum arasında belediye otobüsleriyle hizmet sunacak. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 4 Kasım Pazar günü KPSS Sınavından çıkarak Sakaryaspor-Ankara Demirspor müsabakasına gitmek isteyenler için otobüs kaldırılacağının müjdesini verdi.

Başkan Toçoğlu'nun bu mesajının ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil,'de konu ile ilgili bir açıklama yaptı.; Pistil; "4 Kasım Pazar günü KPSS’ye girecek Sakaryaspor taraftarları için müjdeli haberi paylaştı. Sakarya Üniversitesi’nden Yeni Sakaryaspor Atatürk Stadyumu’na 4 Kasım Pazar günü direk seferlerin düzenleneceğini açıklayan Fatih Pistil, “4 Kasım Pazar günü Kamu Personeli Seçme Sınavı gerçekleştirilecek. Sınav bitişinin hemen ardından ise Sakaryaspor, Ankara Demirspor ile önemli bir randevuya çıkacak. Sınavın ardından stadyuma gitmek isteyen taraftarların sosyal medya üzerinden konuyla ilgili talepleri oldu. Gerekli görüşmeleri yaptık ve inşallah 4 Kasım Pazar günü maç saatine kadar stadyuma belediye otobüslerimizle hizmet sunacağız. Tüm öğrencilerimize kolaylıklar diliyor, Sakaryaspor’a da başarılar diliyorum” dedi.

banner220
Yorumlar (0)