Kravets ve Miloseviç kayıplarda

Sakaryaspor’a büyük umutlar ile transfer olan Deni Miloseviç ve Artem Kravets sakatlıkları nedeniyle forma şansı bulamıyor. İki oyuncu Adanaspor maçı kadrosunda da yer almayacak. Öte yandan Burak Süleyman ve Serkan Odabaşoğlu’da kritik maçta forma giymeyecek isimler…

Sakaryaspor 14.10.2022, 09:20 14.10.2022, 09:21 SporExpres
Kravets ve Miloseviç kayıplarda


İKİSİDE SAKAT

Sakaryaspor’a büyük umutlar ile transfer olan Miloseviç ve Kravets kayıplarda! Şuana kadar ilk 11’de forma şansı bulamayan ikilinin ne zaman takıma katkı vermeye başlayacağı merakla bekleniyor. Dizinde sakatlığı bulunan Artem Kravets’in üç dört hafta daha sahalardan uzak kalacağı öğrenilirken geçtiğimiz hafta idmanlara çıkan Miloseviç ise bu hafta yapılan iki antrenmana katılmamasına rağmen hazır olmadığı için Adanaspor maçı kadrosunda da yer almayacak. Miloseviç’in tam olarak ne zaman kadroya gireceği ise önümüzdeki hafta yapılacak MR kontrolünün ardından netlik kazanacak.


BURAK VE SERKAN

Sakaryaspor’da, Artem Kravets ve Deni Miloseviç’in yanı sıra sakatlıkları olan Burak Süleyman ve Serkan Odabaşoğlu da Adanaspor maçında forma giymeyecek. Özellikle orta saha oyuncularının sakatlıkları teknik heyeti kritik maç öncesinde bir hayli zorluyor. Öte yandan kaleci Furkan Köse'nin de durumu belirsizliğini korurken Adanaspor maçı kadrosuna alınıp alınmayacağı yarın netlik kazanacak.

Yorumlar (1)
Üzgün Ümitsiz 2 yıl önce
Sekiz maçta 4 sarı kart görüp 9. maçta tribünde oturanlar; doktor doktor gezmekten sahaya çıkmaya vakit bulamayanlar, geldiği günden beri hazır olamayanlar ve onları transfer edenler Şubat ayından sonra da Sakaryaspor'da olacaklar mi?