Kulüp başkanları depremzedeler için buluştu

Depremzedelere moral ve bağış için 22 Şubat Çarşamba günü oynanacak olan Kocaelispor- Sakaryaspor dostluk maçı öncesi iki kulüp başkanı Engin Koyun ve Cumhur Genç ve her iki takımın yönetimi ortak basın toplantısı düzenledi

Sakaryaspor 18.02.2023, 13:35 18.02.2023, 13:44 SporExpres
Kulüp başkanları depremzedeler için buluştu

Depremzedelere moral ve bağış için 22 Şubat Çarşamba günü oynanacak olan Kocaelispor- Sakaryaspor dostluk maçı öncesi iki kulüp başkanı Engin Koyun ve Cumhur Genç ortak basın toplantısı düzenledi. 

“2 CAMİAYA DÜŞEN TRİBÜNLERİ TIKLIM TIKLIM DOLDURMAK”
Toplantıda ilk olarak konuşan Kocaelispor Başkanı Engin Koyun şunları söyledi; " Bugün olmayıp da ne zaman. Bugün birlik ve bütünlük günü. Bunun en güzel örneğini biz başlatıyoruz. Bölgesi için elinden  geleni yapan iki camia olarak buradayız. 2 camiaya düşen 22 Şubat'taki maçta tribünleri tıklım tıklım doldurmak. Beni arayanlar oluyor. Sakaryaspor ve Kocaelispor adına yapacağınız her yardım bizim yapacağımız yardım olarak kabul ediyoruz. Burada 3 milyon insanın olduğu bir bölgede yaşıyoruz. Sendikalardan siyasi partilerden sanayicilerden olağanüstü bir destek bekliyoruz. Tüm hemşerilerimizin o gün maçta 90 dakika boyunca destek olmalarını arzu ediyoruz.


GENÇ: KOCAELİSPOR EZELİ DOSTUMUZDUR
Koyun’un ardından konuşan Cumhur Genç şunları söyledi; "Bizim burada olmamızı sağlayan Kocaelispor camiasına taraftara teşekkür ediyorum. Yıllardır söylediğimiz bir şey var bizim yeşilimiz aynı siyahımız aynı yaşadığımız acı aynı. Kocaelispor ezeli dostumuzdur. Bir futbol maçı olarak bakmıyoruz. Yeter ki oradaki insanlara bir nebze fayda olacaksa mutlu edecekse seve seve yapmayı kabul ederiz diye söyledim. Bu organizasyonu yapmak şehrin en büyük STK'sı olan biz kulüplere düşerdi. Yaraların nasıl sarılacağını tüm Türkiye'ye göstermek istiyoruz. İnşallah 50 bin 60 bin bilet satarız. Ne kadar faydamız olursa kendimizi o kadar iyi hissederiz."


DEPREMZEDELERE ÜCRETSİZ
Engin Koyun deprem bölgesinden gelip maçı izlemek isteyenler için, "Ücretlerini bizim ödememiz şartıyla maçı ücretsiz izleyebilecekler" dedi.

Yorumlar (0)