banner212

banner211

Kurtuluşa İnanç Azaldı

Oynanan kötü futbol ve alınan olumsuz sonuçların ardından ligde kalma umutlarını bir hayli azaltan Sakaryaspor'a taraftarın da artık inancı azaldı.

Sakaryaspor 13.03.2012, 12:14
Kurtuluşa İnanç Azaldı
banner218
Oynanan kötü futbol ve alınan olumsuz sonuçların ardından ligde kalma umutlarını bir hayli azaltan Sakaryaspor'a taraftarın da artık inancı azaldı. Yeşil-Siyahlı taraftarlar Adana maçında futbolculara gösterdikleri tepki ile bu inancın azaldığını gözler önüne serdi.

Sakaryaspor'da ligde son alınan Adanaspor mağlubiyeti umutları büyük ölçüde tüketti. Lig'de kalma yolunda şansını bir hayli zora sokan yeşil-siyahlıların kalan 9 maçta işi hiçte kolay değil. Son galibiyetini 8 hafta önce alan Sakaryaspor, bu süreçte sadece 2 puan toplaya bildi. Rakipler karşısında çok basit hatalardan puanlar kaybeden Sakaryaspor yaşadığı düşüşe bir türlü çare bulamıyor. 48 golle ligin en fazla gol yiyen ekibi olan Sakaryaspor adeta averaj takımı haline geldi! Adanaspor karşısında alınan mağlubiyet taraftarın sabrını taşırdı. Bugüne kadar futbolculara müthiş destek veren Tatangalar, Adanaspor maçının ikinci yarısında futbolculara büyük tepki gösterdi. Sakaryaspor'a verdikleri desteğin karşılığını alamamanın üzüntüsünü yaşayan taraftarların futbolculara olan inancı bir hayli azaldı. Lig'de kalma umutlarını neredeyse tüketen yeşil-siyah sevdalılarının bu tepkisine ise Teknik Direktör Yılmaz Vural'dan ilginç bir yorum geldi. Vural'ın taraftarın tepkisini kabul etmediklerini söylemesi dikkat çekti.

Yorumlar (0)