banner212

banner211

Ligde kalmak için mücadeleyi bırakmayacağız

 

Sakaryaspor Teknik direktörü Murat Bölükbaşı 3 puan ile lige başlamak istiyorduk fakat beklemediğimiz bir duran toptan golü yedik.

Sakaryaspor 09.09.2012, 18:25
Ligde kalmak için mücadeleyi bırakmayacağız
banner218

 

Sakaryaspor Teknik direktörü Murat Bölükbaşı 3 puan ile lige başlamak istiyorduk fakat beklemediğimiz bir duran toptan golü yedik. Burada yaptığımız basit hata bize pahalıya maal oldu. İkinci yarı oyunu ele almak üzere oyuncu değişiklikler yaptık. Fakat bu değişikler bizi ileriye götürmek yerine geriye götürdü. Bu yüzden bu taktik değişikler benim hatam nedeni ile başarısız olmuştur.

 

Ligde kalmak için mücadele edeceğiz

Sakaryaspor’un hedefi ligde kalmaktır. Bu sene tüm mücadelemizi bu hedef doğrultusunda devam edecek. Zaman zaman bu tip kayıplar yaşanacak ama mücadeleyi hiçbir zaman bırakmayacağız.Sakaryaspor kadro yapısı gereği savaşmayan koşmayan birkaç oyuncuyu sırtında taşıyacak lüksü olan bir takım değiliz bugün bazı oyuncularımız bu anlamda destek olamadılar.Takım da kimsenin küsmeye darılmaya hakkı yoktur bazı oyuncularımız Sakaryaspor da forma giyme fırsatın değerini bilmeliler.

Yorumlar (1)
legend" 10 yıl önce
bölükbaşı, bünyamini 2. yarıda oyuna alıp 81. dakikada çıkarman çok yanlış. zaten elindeki kadro yetersiz bide böle davranırsan onlarda oynayamaz. takımı hiç iyi hazırlıyamamışsın herşey kötüydü. takımda tek diri kalan özgür kedikliydi.