banner212

banner211

LİSTE BAŞI YILDIRIM VE TAŞDEMİR

Sakaryaspor’da teknik direktör Suat Kaya ile yolların ayrılmasının ardından takıma başına getirilecek isim merakla bekleniyor.

Sakaryaspor 29.11.2019, 09:48 UTKU KAYNAR
LİSTE BAŞI YILDIRIM VE TAŞDEMİR
banner218

Sakaryaspor’da teknik direktör Suat Kaya ile yolların ayrılmasının ardından takıma başına getirilecek isim merakla bekleniyor. Arayışlar sürerken Kulüp başkanı Cumhur Genç, Kastamonu maçına kesinlik Murat Balaban ile çıkacaklarını belirtti.

Kastamonu maçının ardından yeni hocayı belirleyecek olan yönetimin şuan halen Sarıyer’de görev yapan Şaban Yıldırım’ın takımındaki geleceğinin netleşmesinin ardından kesin kararını vereceği öğrenildi. Özellikle kulüp başkanı Cumhur Genç’in  takımı Yıldırım’a emanet etmeyi çok istediği iddia edilirken geçtiğimiz sezon Samsunspor’u çalıştıran İsmet Taşdemir’in güçlü adaylar arasında yer aldığı gelen bilgiler arasında.


Sakaryaspor’un dün yaptığı çift kale maçı yakından takip eden Başkan Cumhur Genç, hoca konusunda kesinlikle acele etmediklerini ve bu hafta sonu Kastamonu maçına kesinlikle Murat Balaban ile çıkacaklarını belirtti.
 

Yorumlar (1)
54MK054 3 yıl önce
Suat hocayı gönderen zihniyetle bu takım bir yerlere gelemez. Eğer ki bir işte başarı istiyorsan devamlılık esasın olacak. Hoca geldi geleli sakatlıklar ve cezalı oyunculardan dolayı takım kurmakta zorlandı. Ona rağmen takıma başarılı diyemesekte başarısız oldu da diyemeyiz. Devre arasına kadar devam edilmeli sonrasında durum değerlendirmesi yapılmalıydı. Ama yine hoca değişikliği olacak yine vasıfsız adamlar takımın başına gelecek olan yine taraftara olacak. Yazık....