banner212

banner211

Masterlar'dan Prim Jesti

Sakaryaspor’un Pazar günü oynayacağı zorlu Kastamonu1966 maçı öncesinde Sakarya Masterlar Spor Derneği yeşil siyahlı futbolculara moral kahvaltısı verdi.

Sakaryaspor 30.11.2018, 14:39 UTKU KAYNAR
Masterlar'dan Prim Jesti
banner218

Sakaryaspor’un Pazar günü oynayacağı zorlu Kastamonu1966 maçı öncesinde Sakarya Masterlar Spor Derneği yeşil siyahlı futbolculara moral kahvaltısı verdi. Dernek yönetimi ayrıca kendi aralarında topladığı maç primini yönetime teslim etti.

Sakaryalı eski amatör ve profesyonel futbolcuların kuruduğu Sakarya Masterlar Spor Derneği, Kastamonu1966 maçı öncesi Sakaryaspor’a kahvaltı verdi. Beyzade Kafe’de düzenlenen kahvaltıya Sakaryaspor Başkan Vekili Cumhur Genç,  futbol şube sorumlusu Erkan Sezgin, yönetici İrfan Şimşek, teknik direktör İsmail Ertekin, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Sakaryaspor’un şampiyonluk yolunda desteğe ihtiyacı olduğuna değinen Dernek başkanı Fatih Altay;’’ Biz futbolun içinden gelen insanların oluşturduğu bir derneğiz. Elbette bu şehrin en büyük markası olan Sakaryaspor’un şampiyonluk yolundaki yürüyüşü bizi mutlu ediyor.  Dernek üyesi arkadaşlarla hem takıma moral vermek hem de belki bir başlangıç olur amacı ile böyle bir organizasyon yaptık. Rakam olarak çok önemli bir miktar değil belki ama şehrin takıma bizimde ufakta olsa bir katkımız olsun istedik.’’dedi

Yorumlar (0)