banner212

banner211

MERSİN'E KRİZLE GİTTİK

Sakaryaspor’da şampiyonluk maçı öncesinde yine bir kriz yaşandı. Futbolcular ile yönetim para konusunda bir kez daha karşı karşıya geldi. Takım Mersin’e rötarlı giderken bazı oyuncular takımdan ayrı gitti. PARA KRİZİ

Sakaryaspor 24.05.2018, 18:48 24.05.2018, 18:50 UTKU KAYNAR
MERSİN'E KRİZLE GİTTİK
Sakaryaspor’da şampiyonluk maçı öncesinde yine bir kriz yaşandı. Futbolcular ile yönetim para konusunda bir kez daha karşı karşıya geldi. Takım Mersin’e rötarlı giderken bazı oyuncular takımdan ayrı gitti.


PARA KRİZİ

 Sakaryaspor, Mersin’de oynanacak olan final maçı öncesinde dün büyük bir kriz daha yaşadı. Bazı futbolcular alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle yönetimle görüşme yaptı. Ancak görüşmenin ardından ortalık karıştı. Gümüşhanespor maçı sonrası 211 Bin TL takıma ödeme yapıldığı belirtildi. Futbolcular 300 bin TL daha para istedi. İsmail Gürses’ten istediği cevabı alamayan oyuncular “Mersin’e gitmeyeceğiz” resti çekti. Büyükşheir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun devreye girmesiyle oyuncular yaklaşık 1 saatlik gecikme ile otobüse binerek havaalanına hareket etti.

BEYKAN VE CENK

Sakaryaspor’da Beykan Şimşek ve Cenk Kaplan öğlen saatlerinde tesislerden ayrıldı. Ferhat Yazgan, Burak Bekaroğlu ve Serdar Ümit Deniz, özel araçla havaalanına giderken Beykan ve Cenk’i de yolda alacakları belirtildi. Ayrıca kaptan Ercüment Kafkasyalı, sakatlığı nedeniyle Ankara’ya gidecek ve iğne tedavisinin ardından Mersin’e geçecek.   

TATANGALAR İSYANDA

Rüstemler Tesisleri’nde dün yönetim ile futbolcular arasında yaşanan kriz artık taraftarın canına tak etti. Çok sayıda taraftar şampiyonluk maçı öncesinde yaşanan bu olaylara sitem etti. Sakaryaspor’un sahipsizliğine ateş püsküren Tatangalar, büyük bir endişe ile final maçını beklemeye başladı. Haftalardır takımla yatıp kalkan tribün liderlerinin dünkü olayın ardından bir hayli moralsiz oldukları gözlendi.

Yorumlar (0)