banner212

banner211

Mertcan'dan basına rest

Cumartesi günü Erenler sentetik sahada Gelişim ligi’ne ait Sakaryaspor- Kartalspor U-14 Müsabakası başlayacak. Takımlar sahaya çıktılar.

Sakaryaspor 16.12.2013, 14:16 16.12.2013, 14:19 UTKU KAYNAR
Mertcan'dan basına rest
banner218

Cumartesi günü Erenler sentetik sahada Gelişim ligi’ne ait Sakaryaspor- Kartalspor U-14 Müsabakası başlayacak. Takımlar sahaya çıktılar. Maçın hakemleri kontrol yapmadan önce basının ricasını kırmadılar ve takımların fotolarının çekilmesine müsaade ettiler.

Buraya kadar her şey çok iyi ama basın bir sürprizle karşılaştı. Sakaryaspor U-14 Takımının fotosu çekilirken takımın 10 Kişi olduğu anlaşıldı. Geç gelen bir sporcunun da eklenmesini beklerken, Sakaryaspor U-14 Kaptanı Mertcan Duralı “durumdan pek sıkılmış “ olacak ki gazetecilere “ ne bekliyorsunuz, çekecekseniz çekin, sizi mi bekleyeceğiz “ diye ince bir gider yaptı. Şok olan basın mensuplarından bazıları  şaşkın bir vaziyette “ Sakaryaspor’un istikbali olan ! “ bu genç arkadaşımızla karşılıklı diyaloğa girdiler. Sonuçta fotoğraf  çekilmedi ve takımlar sahaya çıktılar. Ama ne var ki basın da olayı protesto ederek  tepkisini fotoğraf çekmeyerek gösterdi. Bu ayıp ta bize yeter her halde…

Kaynak: HABER: SIRRI ŞANLI
banner220
Yorumlar (0)