Mesut Morgül, Sakaryaspor'la yollarını ayırma kararı aldı." />

banner212

banner211

Mesut Morgül Sakaryaspor dan ayrıldı

Mesut Morgül, Sakaryaspor'la yollarını ayırma kararı aldı.

Sakaryaspor 26.04.2012, 14:20
Mesut Morgül Sakaryaspor dan ayrıldı
banner218

Mesut Morgül, Sakaryaspor'la yollarını ayırma kararı aldı. Sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan Morgül, dün teknik heyet ve takım arkadaşları vedalaştı.

Sakaryaspor'da çapraz bağları kopan ve uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Mesut Morgül yeşil-siyahlı kulüpten ayrılma kararı aldı. Teknik Direktör Yılmaz Vural, yeşil sahalara gelecek sezonun ortalarında dönebilecek olan Mesut'un Sakaryaspor defterini kapattığını söyledi. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Mesut, dün teknik heyet ve futbolcularla vedalaştı. 2009-2010 sezonunda İsmail Gürses döneminde Sakaryaspor'a transfer olan Mesut Morgül 3 yıl yeşil-siyahlı formayı giydi. Sakaryaspor'da 1 şampiyonluk sevinci yaşayan Mesut bu sezon ise küme düşme üzüntüsü yaşadı. Mesut yeşil-siyahlı formayla 2009-2010 sezonunda 3 gol, 2010-2011 sezonunda 9 gol ve 2011-2012 sezonunda ise 2 gol kaydetti.Görkem: "Gidiyorum"


7 yaşından beri Sakaryaspor forması giyen Görkem Arslan yeni sezon öncesinde ayrılma kararı aldı. Görkem şartlar ne olursa olsun yeni sezonda Sakaryaspor'da olmayacağını söyledi.

Sakaryaspor'da Salih ve Berat'tan sonra Görkem Arslan da ayrılma kararı aldığını açıkladı. Sakaryaspor'un altyapısından yetişen ve uzun yıllar yeşil-siyahlı formayı giyen Görkem Asrlan'ın sezon sonunda sözleşmesi sona eriyor. Yeni sezonda takımda kalmayacağını söyleyen Görkem, "Artık gitme zamanım geldi. 7 yaşımdan beri Sakaryaspor forması giyiyorum. Sezon sonu kesin ayrılacağım" dedi. Görkem Arslan Süper Lig başta olmak üzere birçok takımdan teklif aldığını ve transferi konusunda henüz net bir gelişmenin olmadığını söyledi.


KAYNAK: YENİHABER

Yorumlar (0)