banner212

banner211

Moral yemeğinde buluştular

Sakaryaspor'un Manisaspor ile oynayacağı lig maçı öncesinde Rüstemler Tesisleri'nde bir moral yemeği düzenlendi.

Sakaryaspor 28.09.2018, 15:10 UTKU KAYNAR
Moral yemeğinde buluştular

Sakaryaspor'un Manisaspor ile oynayacağı lig maçı öncesinde Rüstemler Tesisleri'nde bir moral yemeği düzenlendi. yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar katıldığı mangal partisinde birlik beraberlik mesajları verildi.

Pazar günü Manisaspor ile çok önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan Sakaryaspor'da Amigo Ersin önderliğinde bir moral yemeği düzenlendi. Rüstemler Tesisleri'nde antrenman sonrası yapılan mangal partisine Ak Parti Eski Sakarya Milletvekili,  Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Spor İl Müdür Fatih Çelikel, Futbol Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, ASKF Başkanı Yaşar Zımba'nın yanı sura Taraftar temsilcileri, yöneticiler katıldı.

Oldukça neşeli bir havada geçen mangal partisinde Taraftarlar yönetim ve teknik heyet ile ayrı ayrı bir araya gelerek takımın düzlüğe çıkması için desteğe devam edecekleri mesajı verdiler. Sakaryaspor kulüp başkanı Cevat Ekşi ve Teknik Direktör İsmail Ertekin yeşil siyahlı taraftarlarla desteklerinden ötürü teşekkür ederek Manisa'da yeni bir başlangıç yaparak hep birlikte hedefe yürüyeceklerini söylediler.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

Rüstemler Tesisleri'ne gelerek desteklerini ileten tribün liderleri Sakaryaspor'u hiç bir zaman yalnız bırakmayacaklarını, takımın sahaya yansıttığından daha fazla güce sahip olduğuna inandıklarını belirttiler.  Yeşil Siyahlılar Yönetim ve teknik heyete çiçek vererek bu zor süreçten çıkılması için destek olacaklarının mesajını verdiler.

Yorumlar (0)