banner212

banner211

MUAYTHAİ’DE YILMAZER FIRTINASI

Bursa’da düzenlenen iller arası Muaythai müsabakalarında Sakarya Yılmazer Fight Akademi sporcuları 11 madalya 2 kupa kazandı.

Sakaryaspor 31.08.2021, 17:35 UTKU KAYNAR
MUAYTHAİ’DE YILMAZER FIRTINASI
banner218

Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından Bursa’da düzenlenen iller arası Muaythai müsabakalarında Sakarya Yılmazer Fight Akademi sporcuları damga vurdu. Organizasyona 12 sporcu ile katılan Serkan Yılmazer ve öğrencileri toplamda 11 madalya 2 kupa ile Sakarya’ya dönmeyi başardı.

11 MADALYA

Bursa’da yapılan organizasyonda Sakarya’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirten Serkan Yılmazer, 12 sporcum ile 11 madalya kazanarak büyüklerde 2.lik gençlerde 3.lük kupası alarak 2 kupa ve 11 madalya ile turnuvayı tamamladık dedi. Turnuvada Emir Iysal, Afra Adıyaman, Mustafa Kere Yurtal birincilik kürsüsüne çıkmayı başarırken Mustafa Karayakalıoğlu, Kaan Pala, Murat Sertuğ Şencanlı ikincilik madalyası alan isimler oldular. Semih Uzundere, Azat Aba, Nergis Köseoğlu, Pınar Toptaş ve Elvan Kabataş ise üçüncü oldu.

TEŞEKKÜR ETTİ.

Yılmazer; ‘’Bizlerden desteğini esirgemeyen araç konusunda destek olan Birol Aksu başkanımıza, organizasyonu düzenleyen Bursa İl Temsilcisi Serdar Çakıroğlu ve kıymetli başkanımız Hasan Yıldız ve kupalarımızı bize teslim eden Şakir Bayramoğlu hocamıza ve tüm sporcularıma teşekkür ediyorum’’ dedi.

banner220
Yorumlar (0)