banner212

banner211

Muhammed Reis ve Erkan Zengin'e teklif yapıldı

Sakaryaspor 23.08.2020, 22:31 UTKU KAYNAR
Muhammed Reis ve Erkan Zengin'e teklif yapıldı
banner218

Sakaryaspor’da Başkan Cevat Ekşi bomba bir transfer daha yapmanın peşinde. Ekşi, Erkan Zengin ve Muhammed Reis’in peşinde…

Sakaryaspor Yönetimi transferde taarruza geçmiş durumda. Ali Özgün, Anıl Taşdemir, Mehmet Boztepe gibi önemli isimler ile anlaşma sağlayan Sakaryaspor’da Başkan Cevat Ekşi iki yıldızın daha peşine düştü. Başkan Ekşi, iki sezon önce Karagümrükspor’un şampiyonluğunda önemli rol oynayan ve geçen sezon ise Adana Demirspor formasıyla harikalar yaratan Erkan Zengin için temasa geçti.  

Erkan Zengin’in yanı sıra Akhisarspor’la yollarını ayıran Muhammed Reis gündemde. Muhammed içinde girişimlerde bulunan Başkan Cevat iki yıldızdan birini transfer etmeyi planlıyor. Edinilen bilgilere göre Muhammed konusunda bir hayli yol kat edildiği ve imza aşamasına geldiği öğrenildi.

Her iki oyuncunun da maliyeti biraz yüksek gözüküyor. Ancak Başkan Ekşi tüm şartları zorlayacak.

Yorumlar (3)
Sakaryalı 2 yıl önce
Muhammet Reisi alacağına Galatasaray Fenerbahçe be Beşiktaş ın altyapısından yarı maliyetine ne topçular alırsınız
Bedavadan parayı çöpe atmayın
Sakaryalı 2 yıl önce
Erkan Zengin keşke gelse,ama almazlar,fos haber olabilir bu.Devre arasında alın şu Erkan'ı dedik 450 bin lira daha veremedik maalesef.Şimdi en az 1 milyon 750 bin lira filan istiyor ve zaten 2'inci lige gelmez,taliplisi çok,klas topçu.
Se 2 yıl önce
Erkan Zengin forvet arkası 10 numara ideal olur