banner212

banner211

Muharrem Efe; 'hakkımda çıkan haberler asılsız'Muharrem Efe kendisiyle ilgili asılsız haberlerin yazıldığını söyledi

 

‘O sözler bana ait değildir'

Dün yerel bir gazetede hakkında yazılan haberin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Muharrem Efe,  hakkında çıkan söylentilere açıklık getirdi.

Sakaryaspor 11.06.2012, 13:39
Muharrem Efe; 'hakkımda çıkan haberler asılsız'
banner218


Muharrem Efe kendisiyle ilgili asılsız haberlerin yazıldığını söyledi

 

‘O sözler bana ait değildir'

Dün yerel bir gazetede hakkında yazılan haberin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Muharrem Efe,  hakkında çıkan söylentilere açıklık getirdi.

Kesin yok

Yerel bir gazete tarafından kendisiyle ilgili yapılan haberin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyleyen Muharrem Efe, "Söz konusu gazete  söylediklerimi değil, tam tersi söylemediklerimi yazmıştır" dedi. "Bıktım, kesinlikle kalmam. Zorla mı oynatacaklar? İstemiyorum. Getireceğim parayı az buluyorlar. Soğudum" gibi cümleler kullanmadığını ifade eden Muharrem, "Söz konusu gazete, YENİGÜN Gazetesi'nden alıntı yapmış, ama YENİGÜN Gazetesi'ndeki söylediklerimi çarpıtarak ve asılsız bir şekilde çevirerek yazmıştır" dedi. Muharrem Efe, "Çünkü ben eski alacağımı istedim. Yönetim ise önümüzdeki sezona yaymak istedi. Ben de alacağımı garanti etmeden kalamayacağımı, gerekirse TFF'ye gideceğimi, TFF'ye gitmem halinde bile yetiştirme bedeli olduğu ve yaşımın 23'ten küçük olması sebebiyle serbest kalamayacağımı, bir yıl sonra serbest kalabileceğimi, buna karşılık da bana talipli kulüplerin olduğunu, transfer bedeli getirerek lisansımın verilmesini istedim" dedi. Sakaryaspor'da oynamanın onur verici olduğunu, tam tersi asla bıkılmaz bir kulüp olduğunu söyleyen Muharrem Efe, "9 yaşından itibaren Altyapı'da top oynadım. Tek amacım Sakaryaspor'a para kazandırarak gitmektir" dedi. 


 

banner220
Yorumlar (0)