banner212

banner211

Muharrem Sakaryaspor dan ayrılmakta kararlı

Futbol Şube Sorumlusu Adem Dursun, 92 Bin TL alacağı nedeniyle federasyona başvuran Muharrem Efe ile görüşerek alacaklarına karşılık sözleşmesini fesih etmek istedi.

Sakaryaspor 12.07.2012, 15:41
Muharrem Sakaryaspor dan ayrılmakta kararlı
banner218
Futbol Şube Sorumlusu Adem Dursun, 92 Bin TL alacağı nedeniyle federasyona başvuran Muharrem Efe ile görüşerek alacaklarına karşılık sözleşmesini fesih etmek istedi. Bu teklifi kabul etmeyen Efe, 30 Temmuz'da serbest kalacak.

 

Teklifi kabul etmedi

Sakaryaspor'dan 92 Bin TL alacağı nedeniyle federasyona başvuran Muharrem Efe ile görüşme yapan Futbol Şube Sorumlusu Adem Dursun, genç oyuncudan alacaklarına karşılık sözleşmesini fesih etmesini istedi. 30 Temmuz'da süresi dolacak ve tek taraflı sözleşme fesih hakkını ele geçirecek olan Muharrem'in yönetimin yaptığı sözleşme fesih teklifini kabul etmediği ve alacağından 50 Bin TL'lik ödeme yapılmasını istediği öğrenildi.

Tebligat bekliyor

Muharrem ile yapılan görüşmenin ardından Sakaryaspor'un halen sözleşmeli futbolcusu durumunda bulunan oyuncunun devam eden kampa katılması için tebligatta bulunulacak. Yönetimden gelecek tebligatın ardından çalışmalara katılacağını belirten Muharrem Efe, "Yönetimle yaptığımız görüşmelerde uzlaşma sağlayamadık. Bende gelen teklifleri değerlendirmeye aldım" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)