banner212

banner211

Murat Bölükbaşı içini döktü

Editörümüz Suat Beyenal Murat Bölükbaşı ile Evin Park Halı saha tesislerinde konuştu.

Sakaryaspor 25.08.2013, 18:50
 Murat Bölükbaşı  içini döktü
banner218

Sakaryaspor eski Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı  “Ateşten gömleği bilerek giydim.Ben doğru işler yaptığıma inanıyorum. Sakaryaspor efsanesini yükseltecekken ayağımıza çelmeler yedik “ dedi.


Arkadaşımız Suat Beyenal  Murat Bölükbaşı ile Evin Park Halı saha tesislerinde konuştu. Önceleri  konuşmama ısrarını sürdüren Genç teknik Direktör Bölükbaşı konuşmalar Sakaryaspor konusuna gelince birazda olsa içini döktü.


Konuşmasını iki bölüm halinde yapan Murat Bölükbaşı  ilk bölümde yazılmaması şartı ile  Sakaryaspor’dan  gidiş şeklini anlattı. Bölükbaşı  “Zannediyormusunuzki ben kendim ayrıldım “ diyerek takımın başından ayrılış şeklini sitemli bir şekilde söyledi .

Murat Bölükbaşı şöyle konuştu.

“Herkes bu takım düşer derken ,düşmez diyen Teknik Direktör olarak arabamı ortaya koydum. Düşmez diyerek arabasını ortaya koyarım diyen bir teknik direktör Takımı ve Futbolcuları sonuna kadar motive  eder. Tabiiki o teknik direktöre inanmak lazım. O güçler  bu inancı engelledi . Ateşten gömlek giymiş bu işin zor olacağını bilen Adam neden 5 nci haftada gitsin “.

İşte Murat Bölükbaşının açıklamalarından bir demet  böyle. Genç Teknik Direktör görevden gidişi hakkında çok fazla bilgiler verdi ancak   “ yazılmamak kaydı ile “. Bizde hayret ve üzüntü ile dinlediğimiz bazı konuları söz verdiğimiz gibi  yazmıyoruz. Sakaryaspor kamu oyunda bu konuşmanın çok yankı bulabileceğini tahmin ediyoruz.

 

Yorumlar (0)