banner212

banner211

Murat Bölükbaşı; Kamp sonrası kadro sayımız düşecek

 

TFF 2.

Sakaryaspor 18.07.2012, 14:21
Murat Bölükbaşı; Kamp sonrası kadro sayımız düşecek
banner218
 

TFF 2.Lig ekiplerinden Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, "Oyuncularımız hiç bir şeyden şikayet etmeden var güçleri ile çalışıyorlar. Onların çalışmalarından memnunum. Kamp dönemi boyunca her türlü bilimsel veriden de yararlanıyoruz. Laktik asit düzeyinde bir yükselme göründüğün de programımızı ona göre uyguluyoruz. Mesela bugünkü çalışmayı sauna ve masaj ağırlıklı geçirdik. Sezona en iyi şekilde hazırlanıyoruz." dedi.

 

Kadroda Revize yapılacak

 

Murat Bölükbaşı şu an için 34 kişilik bir oyuncu gurubu ile çalışmalara devam ettiklerini belirterek. "Topuk Yaylasındaki kampa bu sayı ile gitmeyeceğiz. Şu an kesin rakam net değil ama sayı inecek. İdeal kadro sayısına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu nedenle de tüm oyuncularımızı yakından takip ediyorum.

 

İlk Hazırlık Maçı

 

İlk hazırlık maçlarını Kartepe'de Menemenspor ile oynayacaklarını ifade eden Bölükbaşı bu karşılaşmada takımın durumu hakkın da fikir sahibi olacağını da ifade ederek."22 Temmuz da Menemespor il oynayacağız. Bu maç ilk hazırlık maçımız olacak. Hazırlık maçlarında kazanmak kaybetmekten çok takımın durumu hakkında fikir sahibi oluyorsunuz. Ayrıca bir süredir devam eden çalışmalarımızın sahaya yansımasını görüyorsunuz. Yine hazırlık maçların da taktiksel denemeler de de bulunabiliyorsunuz. Lig başlayana kadar 10 tane hazırlık maçı yapmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

banner220
Yorumlar (0)