banner212

banner211

Murat Bölükbaşı;'Paniğe Gerek Yok'

Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, takımdan ayrılan isimlerin beklendik bir gelişme olduğunu belirtirken taraftarlara şu ifadelerle seslend: "Kimse endişe etmesin.

Sakaryaspor 25.05.2012, 11:43
Murat Bölükbaşı;'Paniğe Gerek Yok'
banner218
Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, takımdan ayrılan isimlerin beklendik bir gelişme olduğunu belirtirken taraftarlara şu ifadelerle seslend: "Kimse endişe etmesin. İyi bir kadro yapısına sahibiz."

Beklenen ayrılık

Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, tüm taraftarlara seslenerek Sakaryaspor'un iyi bir sezon geçireceğini söyledi. Genç teknik adam iç transferde beklenen kayıpların yaşandığının altını çizerek, "Zaten 4 oyuncumuzun gideceği belliydi. Sonuçta Süper Lig'den teklif aldılar ve gittiler. Bu şartlarda onları takımda tutmamız zaten zordu. Umarım aynı başarılarını gittikleri takımlarda da sürdürürler. Kendilerini kutluyorum" dedi.

Bu kadroya...

Yeni sezon öncesinde kadro planlamasına 4 oyuncuyu katmadan yaptığını belirten Bölükbaşı, "Kadro planlamasını zaten bu dört oyuncunun dışında yaptım. Çünkü gidecekleri kesindi. Mevcut kadro yapısıyla biz bu işin altından kalkacağız. Buna inancım tam. Gidenlerin eksikliği illaki hissedilecektir. Ancak yeni yetişen genç oyuncularımızın Sakaryaspor'a büyük katkıları olacaktır" şeklinde konuştu.

61 günlük dönem

Sakaryaspor'da yeni sezonun startı 1 Temmuz'da verilecek. Eylül'de başlayacak olan lig öncesinde 61 günlük çalışma döneminden geçeceklerinin altını çizen Bölükbaşı, "Lig 1 Eylül'de başlayacak. Bizim 61 günlük çalışma dönemimiz var. Bu dönemde tüm eksiklerimizi gidererek oyun sistemimizi oluşturacağız. Sakaryaspor taraftarı başta olmak üzere Türkiye'ye iyi bir takım izlettireceğiz" ifadesini kullandı.

 

Kaynak: YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)