banner212

banner211

Murat Bölükbaşı,'Tablo olumsuz değil'

Sakaryaspor'a gelirken iddialı bir sözleşmeye imza atan teknik patron Murat Bölükbaşı yeni sezon öncesinde cesur açıklamalarına devam ediyor.

Sakaryaspor 06.06.2012, 12:33
Murat Bölükbaşı,'Tablo olumsuz değil'
banner218
Sakaryaspor'a gelirken iddialı bir sözleşmeye imza atan teknik patron Murat Bölükbaşı yeni sezon öncesinde cesur açıklamalarına devam ediyor. Sakaryaspor'da kesinlikle olumsuz tablonun olmadığını belirten Bölükbaşı taraftara "Her şey yolunda" mesajı yolladı.

Yönetim doğru yolda

 

Teknik patron Murat Bölükbaşı yeni sezon öncesinde iddialı konuşmalarına devam ediyor. İç transferde yönetimin doğru bir yol izlediğine işaret eden Bölükbaşı açıklamalarıyla hiç kimse Sakaryaspor'dan büyük değildir mesajını veriyor. Bölükbaşı, "İç transfer görüşmeleri benim kontrolümde gidiyor. Sakaryaspor'un bir duruşu var, prensibi var. Yönetim kurulumuz doğru yoldu ilerliyor" dedi.

Oyuncular adım atmalı

Sakaryaspor forması giymek oyuncuların da yönetime yardımcı olması gerektiğini söyleyen Bölükbaşı , "Yönetim kurulumuz oyuncularımız tek tek görüşüyor. Bir de oyuncunun talep etmesi lazım. Sakaryaspor'u sevmesi burada oynamaktan keyif duyması gerekiyor. Bu duygu, bu duruş çok önemli! Hiçbir oyuncumuzun gitmesini istemiyoruz. Ancak kendilerinin de Sakaryaspor'a adım atması gerekiyor. Bu ligin şartlarında hatta tavanında rakamlar ödeniyor. 2.Lig'de 34 takımın 30'u bu paraları ödemiyordur. Sakaryaspor'da hangi futbolcu bugüne kadar imza atarken peşin para almış?" ifadesini kullandı.

Olumsuz hava yok

Sakaryaspor'un başarılı bir sezon geçireceğine inancı tam olan genç teknik adam Bölükbaşı, şuanki tablodan memnun olduğunu vurguladı. Her şeyin yolunda gittiğinin altını çizen Bölükbaşı, "Bende kesinlikle olumsuz hava yok. Gazetelerde bazen tedirgin olduğuma dair haberler okuyorum. Kesinlikle tedirgin değilim. İyi bir takımız. Sezon öncesi çalışmalarıyla daha iyi olacağız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Yenihaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)