Mutluyum, Mutlusun, Mutluyuz !

Sakarya profesyonel liglerde mutlu bir hafta sonu geçirdi. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan 3 takımımız haftayı galibiyet ile kapattı.

Sakaryaspor 05.02.2019, 10:05 05.02.2019, 15:06 UTKU KAYNAR
Mutluyum, Mutlusun, Mutluyuz !

TFF 2.Lig’de mücadele eden Sakaryaspor, Basketbol Süper Ligi’nde mücadelede eden Sakarya Büyükşehir Basketbol ve Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele eden Sakarya Gelişimspor haftayı galibiyet ile kapatırken. Bir diğer profesyonel lig temsilcimiz Akyazı Belediyesi ise hükmen galip gelerek sevince ortak oldu.

Transfer yasağı ve para krizi nedeni ile şampiyonluk mücadelesinde zor günler geçiren Sakaryaspor, evinde konuk ettiği Hacettepe’yi 1-0 ile geçerek zirveyi geri almayı başardı. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde yönetim ve para krizi yaşayan Sakarya Büyükşehir Basketbol 7 hafta sonra galip gelerek ligde adeta yeniden doğdu. Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde maçlara gitmekte bile zorlanan Sakarya Gelişimspor evinde aldığı 3-0’lık galibiyet ile yaşanan bütün sıkıntıları unuttu. Erkekler Voleybol Ligi’ndeki temsilcimiz Akyazı Belediyesi ise hükmen galibiyet ile play-off yoluna devam etti.

Sporda mutlu bir hafta sonu geçirmemizi sağlayan profesyonel lig temsilcilerimizin hepsinin ekonomik sıkıntılarla boğuşuyor olması ise dikkat çeken nokta oldu.

Yorumlar (0)