Nehrin Çocukları buluşmaları sürüyor

NehrinÇocukları Takımıyla Kenetleniyor etkinliği kapsamında Sakaryasporlu futbolcular Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle buluştu

Sakaryaspor 15.12.2022, 23:22 SporExpres
Nehrin Çocukları buluşmaları sürüyor

NehrinÇocukları Takımıyla Kenetleniyor etkinliği kapsamında Sakaryasporlu futbolcular Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle buluştu. Gerçekleşen buluşmaya İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sakaryaspor Kulübü Başkanı Cumhur Genç ve eski kulüp başkanı iş insanı Tuncer Tepe de katıldı. 
SERKAN, OZAN VE KASONGO
Sakaryaspor futbolcularını okul önünde coşkuyla karşılayan öğrenciler, hazırladıkları soruları konferans salonunda bir araya geldikleri futbolculara yönelttiler. Sakaryasporlu Ozan Sol, Takım Kaptanı Serkan Odabaşoğlu ve Kabongo Kasongo katıldıkları söyleşide sorulara cevap verirken öğrenciler tarafından bu şekilde karşılanmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek misafirperverlikleri için de yönetici, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ettiler. 
TEŞEKKÜR ETTİ
Söyleşide düşüncelerini belirten Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, bu projenin yıllar sonra meyvesini vereceğini söyleyerek projeye büyük destek sağlayan Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya teşekkürlerini ifade etti. Nehrin Öğretmenlerini ve Nehrin Çocuklarını stadyumda misafir etmekten dolayı çok mutluluk duyduklarını söyledi. Futbolcular ayrıca Necmettin Erbakan Fen Lisesi öğrencilerinin TEKNOFEST'te ödül aldıkları model uçak tasarımlarını da imzalayarak öğrencilerimize başarılar dilediler.


 

Yorumlar (0)