Nevzat İnanç, Sakarya Atatürk Stadı'ndaki çalışmaları takip etti

Sakaryaspor 11.12.2023, 15:52 UTKU KAYNAR
Nevzat İnanç, Sakarya Atatürk Stadı'ndaki çalışmaları takip etti

Sakarya Atatürk Stadı’nda bu sezon yılan hikayesine dönen zemin sorunu halen sürüyor. Özellikle Giresunspor maçının ardından Türkiye gündeminde kendine yer bulan tarlaya dönen saha ile ilgili başlatılan acil kodlu çalışma hummalı bir şekilde sürüyor.

İNANÇ TAKİPTE

Giresunspor maçı sonrası zeminin bir bölümü kaldırılarak yenileme çalışması başlatılmıştı. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnaç, dün Sakarya Atatürk Stadı’na giderek çalışmaları yerinde inceledi. İnaç, sahadaki çalışmaları yürüten şirket yetkililerinden bilgiler aldı. Öte yandan sahanın 23 Aralık’ta oynanacak olan Kocaelispor maçına yetişip yetişmeyeceği halen belirsizliği koruyor.

Yorumlar (4)
Kemal Derin 3 ay önce
İncele incele bu hata senin müdür,sezon basindan beri ilgisizsiniz,ayrıca çatıyı yap onunla ilgilen 5 yıldır yazıyoruz bu çatı sistemi olmaz,heryerden su akıyor tribünde oturamazsin çatıyı yap acil her taraf açık çatının Nadi bir mühendislik harikası hesap soran yok yetim sakarya
Sakaryali 3 ay önce
Koskaca yaz donemi nerdeymis müdür bey acaba birde hibrit çim sözü veren bir vekil vardı sözünü hatırlatın kendisine
Baki Yildiz 3 ay önce
Çatıyı yap müdür halen farkinda değilsin çatinin
Üzgün Ümitsiz 3 ay önce
Müdür stada gider. Yanındaki fotoğrafçının çektiği fotoğraf "Müdür incelemede" başlığıyla gazetede yayınlanır. Görev bitmiş, konu kapanmıştır. Dağılabiliriz.