banner212

banner211

Nurdan & Şenol'un mutlu günü

Yenihaber Gazetesi spor muhabiri Şenol Çivicik ile Yenikent Devlet Hastanesi personeli Nurdan Gündüz görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Sakaryaspor 01.05.2018, 18:05 01.05.2018, 18:06 UTKU KAYNAR
Nurdan & Şenol'un mutlu günü
 

Yenihaber Gazetesi  spor muhabiri Şenol Çivicik ile Yenikent Devlet Hastanesi personeli Nurdan Gündüz görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kıydı.

 

Yaşariye-Burhan Gündüz çiftinin kızları Nurdan ile Elmas-Muzaffer çiftinin oğulları Yenihaber Gazetesi spor muhabiri Şenol Çivicik görkemli bir düğün töreniyle ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dediler. Can Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde genç çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kıydı. AKP Milletvekili aday adayı Ali İnci, Yenihaber Gazetesi Genel Müdürü Naci Koşunda, Yenikent Devlet Hastanesi Anestezi Uzmanı Dr. Hakan Musa Ayas ve Yenikent Devlet Hastanesi Anestezi Teknisyeni Servet Kızılkaya genç çiftin şahitliğini yaptı. Nurdan-Şenol çiftini spor ve siyaset camiasının yanı sıra dost ve akrabaları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Yorumlar (0)