banner212

banner211

Oğuz Çalışkan takıma katıldı, Antrenman Krizi Çözüldü

Oğuz Çalışkan futbolcuların ısrarı ve antrenman boykotuyla tesise döndü

Sakaryaspor 16.10.2019, 19:10 16.10.2019, 22:48 UTKU KAYNAR
Oğuz Çalışkan takıma katıldı, Antrenman Krizi Çözüldü
banner218

Sakaryaspor’da kadro dışı kaldığı açıklanan kaleci Oğuz Çalışkan futbolcuların ısrarı ve antrenman boykotuyla tesise döndü. Oğuz geri dönünce futbolcuların boykotu sona erdi.


Yönetimi taraftara şikayet ettiği ve soyunma odasına yönetici girmesin dediği ileri sürülen Kaptan Oğuz Çalışkan bugün kadro dışı bırakılmıştı. Alınan karara sinirlenen Oğuz Çalışkan tesisleri terk etmişti. Oğuz tesislerden ayrılınca futbolcular 17.00’da başlaması gereken antrenmanı boykot ederek sahaya çıkmamışlardı.

Oğuz Çalışkan’ın futbolcu arkadaşlarının ısrarıyla tesislere geri dönmesiyle boykot kararı sona erdi.  Karşılıklı hamlelerle kaosun yaşandığı tesislerde futbolcular Türk Bayrağı ile poz vererek ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek verip antrenman yapmaya başladılar.
 

banner220
Yorumlar (1)
recko 3 yıl önce
nasıl bi bataklık futbolcuyu kadro dişı bırak sonrada amigo denen şahıs ikna edecek antremana sokacak kimsin sen yaa kimsin paranı alıyon yönetim kadro dışı diyorsa kadro dışısın yok ben oynamıyonm ne demek sen kimsin yaaaa defolup gidinnnnnn o amigo denilen şahıs ne işi var orda bu ili mülkü amiri yokmu valisi yokmu adam resmen tehdit eder gibi sen kadro dışı bırak ben antremana alırım sen kimsin murat efendi yönetime tehdit gibi bişey bu kimsiniz sizzz yaaaaa