Oğuz Kocabal ve Oğuz Yıldırım yol ayrımında

Sakaryaspor’da 3.Etap kampının tamamlanmasının ardından yeşil siyahlılarda gözler transfere ve takımdan gönderilecek oyunculara çevrildi.

Sakaryaspor 04.08.2023, 20:45 04.08.2023, 20:45 SporExpres
Oğuz Kocabal ve Oğuz Yıldırım yol ayrımında

Sakaryaspor’da 3.Etap kampının tamamlanmasının ardından yeşil siyahlılarda gözler transfere ve takımdan gönderilecek oyunculara çevrildi. Bolu kampında yapılan 7 hazırlık maçında bir çok oyuncuya şans verilirken Ali Ülgen transferinin ardından genç oyuncu Umut Uzun’unda göze girmesi ile sağ bek Oğuz Yıldırım’ın kadroda düşünülmediği öğrenildi. Kampın sora ermesinin ardından teknik direktör Tamer Taşkın’ın Oğuz Yıldırım’ın yanı sıra geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlık forması uzun süre takımda yer alamayan Oğuz Kocabal’ı kadroda düşünmediğini yönetime ilettiği gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (4)
Hafiz 10 ay önce
Çok geç bile kalındı,düz,2.lig topçusu bunlar.Teşekkür edilip yol verilmeli.Donkor'u geri çağırın,takımda tutun yeterli.
Üzgün Ümitsiz 10 ay önce
Bu haber şaşırtmadı. Oğuz Yıldırım hazırlık maçlarında özellikle ileri paslarında o kadar kötüydü ki "Ayrılmak mı istiyor?" dedirtti biz ekran önündekilere. Kocabal'ı da hoca sağ stoper / libero olarak denedi. Demek ki olmadı. Kamp bitti, biz halâ 2 senedir kadromuzda olan oyuncuları tanımakla meşgulüz.
İslam Arslanoğlu 10 ay önce
Doğru
Ss 10 ay önce
Oğuz yildirim çalım atmaktan aciz top olduruyo digeride iyileşemedi bri tjurlu