banner212

banner211

Olağanüstü genel kurul bekleniyor

Göreve geldiği günden beri Sakaryaspor’u kaostan kurtaramayan Sakaryaspor yönetiminin bugün istifa ederek genel kurul kararı alması bekleniyor.

Sakaryaspor 15.10.2019, 10:18 15.10.2019, 10:22 UTKU KAYNAR
Olağanüstü genel kurul  bekleniyor
banner218

Sakaryaspor’da Bandırmaspor mağlubiyeti sonrası sinirler iyice gerildi. Sezon başından beri devam eden kaos ortamı her geçen gün artarak devam ediyor. Hem ekonomik hem de skorsal anlamda başarılı işlere imza atamayan Yeşil Siyahlılarda yönetim kurulunun bugün istifa ederek genel kurul kararı alması bekleniyor.

SÖZÜNÜZÜ TUTMADINIZ

11 Temmuz’da göreve gelen başkan İbrahim Nalbant ve yönetimi genel kurul öncesi verdiği transferi açma sözünü yerine getiremeyince yeşil siyahlılar lige transfer yasaklı olarak girmek zorunda kalmıştı. ‘’5 Milyon Hazır’’ sözüne rağmen kaynak bulamayan Sakaryaspor yönetimi transferi açamayınca Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin desteği ile transfer yasağı kalkmasına rağmen bu kez de yapılan bilinçsiz transferler yeşil siyahlıların derdine derman olamadı

KAOS AŞILAMADI

Sakaryaspor yönetiminin transfer sürecinde yaşadığı kaos transferin ardından da devam etti. Ligde üst üste alınan kötü sonuçların ardından Türkiye Kupası’nda amatör lig ekibine yenilen yeşil siyahlılarda futbolcular yapılması gereken ödemeler yılan hikayesine dönerken kulüp başkanının ayrı, yöneticilerin ayrı verdiği beyanatlar kaosu daha da çok tırmandırdı. Üst üste alınan kötü sonuçların ardından yapılan ihmal nedeni ile 3 puan silme cezası alan Sakaryaspor’da hafta sonu alınan Bandırmaspor mağlubiyeti adeta bardağı taşıran son damla oldu

İSTİFA BEKLENİYOR

Bandırmaspor maçı sonrası Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce ile bir görüşme gerçekleştiren Sakaryaspor yönetiminin bugün istifa kararı alarak kulübü genel kurula götürmesi bekleniyor. Yeşil Siyahlı yönetimin bu süreçte teknik direktör Suat Kaya ile göreve devam edip etmeyeceği ise merak konusu. Genel kurul kararının ardından Başkan İbrahim Nalbant ve ekibinin puan silme cezası ve yaşanan süreçle ilgili kısa süre içerisinde bir açıklama yapması bekleniyor.

Yorumlar (0)