banner212

banner211

Olgunlarda 22.akşam maç sonuçları

Olgunlar turnuvasında dün akşam oynanan maçlarda bu sonuçlar alındı..

Sakaryaspor 29.06.2013, 02:31
Olgunlarda 22.akşam maç sonuçları
banner218

Ozan Beton: 5-SGK: 5
Hakem: Suat Güz
Ozan Beton: Recep Eşkin, Levent Alkan, Ejder İkiz, Beyler Gökçe, Volkan Şahinoğlu, Köksal Ok, Ali Abanoz, Erdoğan Talay, Ercüment Akagündüz
Antrenör: Mustafa Püskül
SGK: Halim Gönül, Yüksel Kadıoğlu, Muammer Keçici, Yahya Akyol, Ali İhsan Tarım, Yılmaz Demir, Abdullah Şentürk, Halil Bilir
Antrenör: Aytaç Akın
Goller: Dk.2-14-50 Volkan Şahinoğlu, Dk.9-22 Beyler Gökçe (Ozan Beton), Dk.8-36-40-46 Yılmaz Demir, Dk.33 Yahya Akyol (SGK)
---
 
Çiftçi Kardeşler: 0-SEM Sürücü Kursu: 3
Hakem: Burak Olcar
Çiftçi Kardeşler: Ahmet Taşkın, Fuat Karadağ, Münir Uçar, Fevzi Açıkgöz, Akif Arslan, Yener Ersoy, Yusuf Örengül, Tamer Arancı, Recep Durak
Antrenör: Behçet Durak
SEM Sürücü Kursu: Haldun Memiş, Yusuf Koç, Yılmaz Karaaslan, Nail Kurt, Ahmet Öksüz, Esat Koç, Ali Fuat Eren, Ali Çebi, Özcan Sönmez, Özcan Sevinç
Antrenör: İbrahim Ulaş
Goller: Dk.35-38 Ali Çebi, Dk.47 Özcan Sevinç (SEM Sürücü Kursu)
---
 
Beşkardeşler Mobilya: 3-AR Metal: 2
Hakem: Kamil Turan
Beşkardeşler Mobilya: Fatih Özaltın, Mustafa Yıldırım, Mithat Başar, Aydın Tarım, İsmet Durak, Bahtiyar Kaya, Sinan Kahraman, Kadir Kurtuluş, Kamil Arıbal, Cemal Çavuşlar
Antrenör: Cemal Çavuşlar
AR Metal: İsa Durmuş, Abdullah Dayıoğlu, Naim Sarı, Yalçın Demir, Yılmaz İpek, Uğur Tellioğlu, Taner Yazıcı, Hüseyin Polat 
Antrenör: Özcan Tanıl
Goller: Dk.19-48 Kadir Kurtuluş, Dk.36 Kamil Arıbal (Beşkardeşler Mobilya), Dk.25 Taner Yazıcı, Dk.44 Abdullah Dayıoğlu (AR Metal)
---
 
Hun İlaçlama: 1-Akyazı Apsuvara: 4
Hakem: M.Samet Yavuz
Hun İlaçlama: Hakan Başyazıcı, Bülent Bulut, Erdoğan Ünüvar, Ahmet Hun, Erkan Çetin, İrfan Amasyalı, Teyfik Öztürk, Sinan Esentürk, Atilla Başyazıcı,. Gürsu Başpınar
Antrenör: Ahmet Hun
Akyazı Apsuvara: Salih Aydın, Kadir Cengiz, Yahya Çimen, Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Habib Aydın, Rahmi Aktürk
Antrenör: İrfan Dinçer
Goller: Dk.5-28 (Pen.)-50 Habib Aydın, Dk.33 Fahrettin Berk (Akyazı Apsuvara), Dk.26 (K.Kalesine) Yahya Çimen (Hun İlaçlama) 

---
25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
 
29 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Hakemler Derneği (Hakem: Ferhat Alkan)
Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Adasu HES (Hakem: Müjdat Duman)
Saat 22.00 Parkoil İmparator Tur-Efsane (Hakem: Haydar Çay)
Saat 23.00 Jakamen-Düzce Olgunlar (Hakem: Uğur Garan)
---
 30 Haziran Pazar
Saat 20.00 Milli Eğitim-Pulat Yılmazer İnşaat (Hakem: Mesut Öztürk)
Saat 21.00 Suev İnşaat-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi (Hakem: Ahmet Alemdar)
Saat 22.00 Kaynarca Ayan İnşaat-Mahsa İnşaat (Hakem: Gökhan Kahyacık)
Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Hakem: Engin Bıçak)
---

Yorumlar (0)