Olgunlarda 9.akşam maçları

Olgunlar turnuvasında dün akşam oynanan maçlarda bu sonuçlar alındı..

Sakaryaspor 15.06.2013, 12:09
Olgunlarda 9.akşam maçları

 TÜVASAŞ: 2-Krinan Makine: 0

Hakem: Cüneyt Say

TÜVASAŞ: Muhsin Öztunç, Hüseyin Toç, Engin Özdemir, Mevlüt Akbaş, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Şemsettin Ege, Aydın Kurucu, Hakan Ergünoğlu, Mustafa Kantarcıoğlu

Antrenör: Murat Çiçek

Krinan Makine: Adem Beşli, Naim Çınar, Ogün Öztürk (K.Kart), Göksel Argun, Yüksel Gümüş, Osman Altıntaş, Deniz Engin, Nejat Ersin

Antrenör: Sinan Panta

Goller: Dk.18 Aydın Kurucu, Dk.28 Hüseyin Toç (TÜVASAŞ)

Kırmızı Kart: Dk.50+1 Ogün Öztürk (Krinan Makine)

 Parkoil İmparator Turizm: 4-H.T. Kuyumculuk: 4

Hakem: Ahmet Eşsiz

Parkoil İmparator Turizm: Muhammed Sorgun, Özcan Bulut, Gökhan İşçi, Yakup Aynacı, Ayhan Muşmuloğlu, Aydın Özmert, İlyas Asan, Ahmet Recep Koşar, Namık Kemal Yılmaz

Antrenör: Kürşat Kaan Habalı

H.T.Kuyumculuk: Ender Özdemir, Yusuf Çelik, Süleyman Çelik, Serkan Kunduz, Ahmet Haşlak, Ersin Sarı

Antrenör: Hakan Tenekeci

Goller: Dk.9-43 Aydın Özmert, Dk.21 Gökhan İşçi, Dk.33 Ayhan Muşmuloğlu (Parkoil Turizm İmparator), Dk.14 Ahmet Haşlak, Dk.32 Serkan Kunduz, Dk.36 (K.Kalesine) Yakup Aynacı, Dk.38 Yusuf Çelik (H.T. Kuyumculuk)

---

 Adasu HES: 2-Akyazı Apsuvara: 2

Hakem: Mustafa Gürçağlar

Adasu HES: Mesut Özkan, Latif Yan, Mehmet Yılmaz, Hasan Sabri Yılmaz, Yusuf Demirbaş (K.Kart), Uğur Çelikarslan, Kamil Yüksel, İzzet Yaldız, Nihat İçyüz, Vedat Tapan

Antrenör: Muhsin Pervane 

Akyazı Apsuvara: Salih Aydın, Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Hatip Aydın, Hasan Altuntaş, Yahya Çimen, Metin Çakmak

Antrenör: İrfan Dinçer

Goller: Dk.9 Uğur Çelikarslan, Dk.23 Vedat Tapan (Adasu HES), Dk.35 Yahya Çimen, Dk.49 Şener Dönmez (Akyazı Apsuvara)

Kırmızı Kart: Dk.32 Yusuf Demirbaş (Adasu HES)

---

 Suev İnşaat: 8-Efsane: 4

Hakem: Yavuz Yüce

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Haldun Elbirlik, Haydar Koç, Hakan Çimen, Tuncay Budakin, Turan Taşkın, Sadettin Demirtaş, Mustafa Kocabey, Sedat Altuntaş

Antrenör: İrfan Arkan

Efsane: Yusuf Uygun, Çetin Akpınar, Ahmet Kurt, Şenol Çetin, Hasan Eroğlu, Metin Uslu, Fatih Durmaz, Can Dağlıoğlu, Halil Karaaslan

Antrenör: Erdoğan Çakır

Goller: Dk.4-6-36 Mustafa Kocabey, Dk.14-30-36-45 Haydar Koç, Dk.44 Sadettin Demirtaş (Suev İnşaat), Dk.16-26 Hasan Eroğlu, Dk.39 Metin Uslu, Dk.42 Şenol Çetin (Efsane)

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

15 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi-Paksan Kireç (Hakem: Alican Özen)

Saat 21.00 AR Metal-Hun İlaçlama (Hakem: Hüseyin Uçar)

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim (Hakem: Ahmet Öztürk)

Saat 23.00 Beşkardeşler Mobilya-Gün İnşaat&Coşkunspor (Hakem: Yusuf Yıldırım)

---

 16 Haziran Pazar

Saat 20.00 Jakamen-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Hakem: Serkan Gök)

Saat 21.00 Sakarya Ertaş Harita-Boz Metal (Hakem: Mustafa Bal)

Saat 22.00 Düzce Olgunlar-İki Yıldız Çamaşırları (Hakem: Mehmet Çelik)

Saat 23.00 Türk Temizlik-Başak Emlak (Hakem: Diyar Can

Yorumlar (1)
Seyirci 11 yıl önce
Dün akşam suev inşaat ile efsane arasnda oynanan maç çok iyiydi hakemde güzel maç yönetti tebrik ediyorum