Oluşumcular toplantıyı terk etti

Oluşumcular ile Sakaryaspor Başkanı Metin Doğurcan ve bazı taraftar grupları arasında geçen 3 üncü toplantıda gelen istekler oluşumcuları adeta şok ettiği konuşuluyor..

Sakaryaspor 21.06.2013, 13:46
Oluşumcular toplantıyı terk etti

Sakaryaspor'da önümüzdeki hafta yapılacak olağanüstü kongre öncesinde oluşumcular başkan Metin Doğrucan ve taraftarlarla 3 kez biraraya geldi.

 


Son yapılan toplantıda taraftar grupları oluşumculardan yeni oluşacak yönetimde özellikle 4 ismi kesinlikle istemediklerini söylediler.


Bunun yanısıra kesin bütçenin taahhüdünün kendilerine verilmesini ve Mevcut kadrodaki hiçbir oyuncunun satılmayacağı garantisini istedince bu istekler karşısında şaşkına dönen Başkan adayı Selahattin Aydın ve ekibi toplantıyı terk ettiler..


Bu yaşanan son toplantı sonrasında da görüşmelerin bu doğrultuda tıkandığı gelen haberler arasında yer alıyor

Yorumlar (4)
sakaryalı 11 yıl önce
Gelişmeleri hayretle okuyorum.İNANAMIYORUM.Hiç bir şey veremeyeceğini bildiğin halde neden başkanlığı bırakmıyorsun.Amacın nedir?Sakaryaspor u liglerden sileceğin gib tatangalar olgusunuda bu şekilde tamamen bitireceksin.Yazık hemde çok yazık
MAHİR ÖZDEMİR 11 yıl önce
SAYIN SELAHATTİN AYDINDAN TAAHÜT İSTİYORLARDA METİM BAŞKANIN VEREBİLEKLERİ NE ONDAN HİÇ BAHSETMİYOR KENDİSİ RİSKE GİRİP DERNEK YÖNETİMİNİBİLE ALMIYOR BİR İNATLAŞMADIR GİDİYOR SAKARYASPOR ERİYOR BEYLER BU OLUŞUM BU TAKIMIN SON ŞANSI
yasin 11 yıl önce
http://www.ahaber.com.tr/Spor/2013/06/21/adi-soyadi-gonlu-deniz
taraftar 11 yıl önce
oluşum yoksa sakaryaspor da biter geçmiş olsun