banner212

banner211

Oluşumcular Yönetimi İstifaya Çağırdı

"Aday değiliz" diyen mevcut yönetime, oluşumcuların mesajı bu oldu: "Boşa geçirilecek bir gün dahi yok. Sürecin hızlıca nihayete ermesi, herkesin işini yapması için gerekenler yapılmalı…"

Sakaryaspor 19.06.2013, 15:13
Oluşumcular Yönetimi İstifaya Çağırdı
banner218

Yeni Sakarya Gazetesi'nin haberine göre; Sakaryaspor'un eski başkan ve yöneticilerinin, oluşum hareketi dün akşam durum değerlendirmesi için toplandı. Başkan adayı Selahattin Aydın'ın, oluşum heyetine süreçle ilgili bilgiler aktardığı toplantıda, gündem taraftar başkan Metin Doğrucan'ın aday olmayacağına yönelik açıklaması oldu. Mevcut yönetimin yaptığı açıklamanın memnuniyetle karşılandığı belirtilirken, toplantı sonrası oluşum cephesinden de açıklama geldi.


MEVCUT YÖNETİME TEŞEKKÜR
"Mevcut yöneticilerin, adaylığımız durumunda aday olmayacaklarını açıklamalarını saygı ve teşekkürle karşılıyoruz. İnanıyoruz ki, takımımızın 12'nci gücü her zaman olduğu gibi Sakaryaspor'u desteklemeye devam edecektir. Sakaryaspor tarihinde hiçbir zaman olmadığı şekilde tüm yöneticiler, taraftarlar ve spor basını şehrin yöneticileriyle bir olup Sakaryaspor'un geleceği için çalışacaklardır.KONGREYİ BEKLEMEDEN…
Zamanı önemsiyoruz. Boşa geçirilecek bir günümüz dahi yok. Sürecin hızlıca nihayete ermesi ve herkesin işini yapabilmesi için gerekenler yapılmalı" Açıklamanın son cümlesi, Selahattin Aydın'ın başkan adaylığıyla girilecek kongreye dek, oluşumcuların kulübün idaresini de devralma talebi olarak yorumlandı. Başkan Metin Doğrucan ve yönetiminin, iç transfer başta olmak üzere çalışmalar için oluşumun önünü açması isteniyor"

banner220
Yorumlar (2)
Sakaryalı 10 yıl önce
Bizde Sakaryaspor sevdalıları olarak oluşumcuları bu şehirden kirli ellerini çekmeleri için istifaya davet ediyoruz. 2 aydır oluşum yapamayan insanlar şimdi çıkmış sakaryasporun bigün dahi boşa geçirecek vakti yok diyorlar.
ayhan 10 yıl önce
olusumcular sizlere seslenmek istiorum özellikle selahattin baskana siz geliosunuz ama bi projeden bahsettmiyosunuz bu sehirde satılacak futbolcu yok berat salih gitti herkez parayı cepe indirdi egerkı bu takımda olumsuz kotuye giderse bunu hesapını veremezsınız artık bu sehirin kaybedecek bıseyi kalmadı olacaklar kotu olur ozellıkle satılık medya yeni olusumu bol bol översiniz enguzel yatgınız iş