Oluşumculardan beklenen açıklama geldi

Sakaryaspor'u eski günlerine getirmek için harekete geçen oluşumcular beklenen açıklamayı yaptılar. İşte açıklama..

Sakaryaspor 08.06.2013, 17:15
Oluşumculardan beklenen açıklama geldi


07.06.2013 tarihinde yapılmış toplantımıza: önceki Başkanlarımızdan

Ömer Yazıcı,Selahattin Aydın ,Erdal Taşkın ile önceki dönemler yöneticileri olarak  Fevzi Kılıç,Muzaffer Güneş,Hayrettin Değirmenci,Ergun Özkan,Abdullah Şen,Yavuz Köprülüoğlu,Metin Dirim,İsmail Yenice Tacettin Koç,Rıdvan Duran,Zekeriya Kestane,Rahmi Sak,Erdinç Şehit,Hasan Hüseyin Aktürk katılmışlardır.

Son toplantımızdan önceki toplantılara katılan önceki Başkanlarımızdan  Bülent Yılmaz ile önceki dönemler yöneticilerinden Ferit Şahin,Ali Kayabaşoğlu,Gültekin Oba,Nuri Paker ,Hasan Alişan  mazeret bildirerek  toplantıya katılamamışlardır.

Son toplantımızda,aşağıda belirtilecek hususlarda görüş ve karar birliğine varılmıştır.


1. Yeni sezon öncesinde uygun olan en yakın tarihte,Seçimli Genel Kurul yapılması halinde Sn.Selahattin Aydın'ın Başkan adayı olması öngörülmüş ve benimsenmiştir. Mazeret bildirerek toplantıya katılamayan önceki Başkan ve yöneticilerimizle,toplantı esnasında telefonla iletişim kurulmuş,varılan çoğunluk kararı kendilerine bildirilmiş,onlar da Sn.Selahattin Aydın'ın başkan adaylığını desteklediklerini belirtmişlerdir. .Başkan adayı olarak benimsenen Sn.Selahattin  Aydın,oluşan teveccüh karşısında gururla Başkan adayı olmayı beyan ve kabul etmiştir.Yönetim Kurulu listesinin oluşturulması noktasında katılımcılar hiçbir ön şart ileri sürmeyerek Sn.Selahattin Aydın'ın serbestçe kendi şartları ve çalışma prensiplerine göre liste oluşturmasının doğru olacağı kararlaştırılmıştır.


2. Sn.Selahattin Aydın ,en kısa zamanda Kulübümüz mevcut Başkanı Sn.Metin Doğrucan ile görüşerek vardığımız düşünce ve kararları kendisi ile paylaşacak ,Genel Kurul talebimizi iletecektir.

Yorumlar (0)