Tarihinin en kötü dönemini geçiren Sakaryaspor yöneticisi Ömer Bektaş Bandırmaspor maçında taraftarlarına üç puan hediye etmek istediklerini söyleyerek şaşırttı." />

banner212

banner211

Ömer Bektaş bu söylediğine kendisi inanıyor mu?

Tarihinin en kötü dönemini geçiren Sakaryaspor yöneticisi Ömer Bektaş Bandırmaspor maçında taraftarlarına üç puan hediye etmek istediklerini söyleyerek şaşırttı.

Sakaryaspor 30.10.2012, 18:20
Ömer Bektaş bu söylediğine kendisi inanıyor mu?
banner218

Tarihinin en kötü dönemini geçiren Sakaryaspor yöneticisi Ömer Bektaş Bandırmaspor maçında taraftarlarına üç puan hediye etmek istediklerini söyleyerek şaşırttı..

 

Sakaryaspor'un futbol şube sorumlusu Ömer Bektaş, genç bir kadroyla mücadele ettiklerini belirterek, takımının ligde kalacağına inandığını anlattı.

Bektaş şunları söyledi.

"Kendi evimizde İstanbul Güngörenspor galibiyeti vardı bunu devam ettirmek istiyoruz" diyen Bektaş, "İnşallah seyircimiz önünde galibiyetlerimize bir yenisini daha eklemek en büyük hedefimiz. Genç ekibimiz her geçen gün tecrübesini artırıyor. Şu an arkadaşlarımızın morali de iyi. Bozüyükspor karşısında da oynanan futbol iyiydi. Her maç bizim için çok önemli. Bandırmaspor maçında takımımız iyi bir skorla Sakarya'da seyircisine üç puan armağan edecektir"

Yeşil-siyahlı ekip 4 puanla ligin son sırasında yer alıyor

 

Yorumlar (1)
Rıza Şanslı 10 yıl önce
Ya hocaların oyunu okuyamamasınd ane demeli.Bu hocalarlamı Bandırmayı yeneceğiz.Evet biz Sakaryasporuz ve Taraftar olarak gereken desteğide vereceğizde,hocalar ya inadından vazgeçecek;birazda spor adamlarına kulak verecek,yada doğru zamanla ve doğru yerde doğru adamları,hemde ön koşulsuz ve önyargısız çıkartacak ve takımı yönetecek ki,bizlerde taraftar olarak görevlerimizi yerine getirecekğiz.