banner212

banner211

Onat Çetin,'Sevinmeyi Unutmuş Bir Takımız'

Çetin, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, sezona kötü başlayan takımın kıvılcımı ateşlediğini belirterek, futbolcuların mücadeleyle, isteyerek ve arzulayarak neler yapabileceklerini herkese gösterdiklerini anlattı.

Sakaryaspor 22.10.2012, 09:05
Onat Çetin,'Sevinmeyi Unutmuş Bir Takımız'
banner218

Çetin, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, sezona kötü başlayan takımın kıvılcımı ateşlediğini belirterek, futbolcuların mücadeleyle, isteyerek ve arzulayarak neler yapabileceklerini herkese gösterdiklerini anlattı.Futbolcularını tebrik eden Çetin, gelecek maçlarda da aynı mücadeleyi sürdüreceklerini kaydetti.

 


"Birtakım şeyleri yitirdik, bunun farkındayım" diyen Çetin, "Ama kurtuluş bu şehrin çocuklarında. Bu şehir, küllerinden kendini yaratan bir şehir. Bu şehrin çocukları da bugün buna layık oldular. Yokluktan, sıkıntılardan kurtulup neler yapabileceklerini gösterdiler" ifadelerini kullandı.


Gelecek maçları da galip tamamlamayı istediklerini dile getiren Çetin, "Şu an bir maç kazandık, önemli olan bunu devam ettirebilmek. Bu arzuyu, bu isteği sonuca yansıtırsak önümüzdeki maçlarda da aynı tabloyu çizerek ayrılmak istiyoruz. Çok mutluyuz, sevinmeyi unutmuş bir takım vardı ama mutluluk hasretini giderdik" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)