Sakaryaspor Teknik Direktörü Onat Çetin  kendi liglerinde var olma mücadelesini sürdürdüklerini kaydederek, "Rakibimiz ikinci yarıda bize fırsatlar da verdi." />

Onat Çetin;'Talihsiz bir golle elendik'

Sakaryaspor Teknik Direktörü Onat Çetin  kendi liglerinde var olma mücadelesini sürdürdüklerini kaydederek, "Rakibimiz ikinci yarıda bize fırsatlar da verdi.

Sakaryaspor 01.11.2012, 08:56
Onat Çetin;'Talihsiz bir golle elendik'

Sakaryaspor Teknik Direktörü Onat Çetin  kendi liglerinde var olma mücadelesini sürdürdüklerini kaydederek, "Rakibimiz ikinci yarıda bize fırsatlar da verdi. Ama rakibimize talihsiz bir şekilde yediğimiz golle mağlup olduk” dedi.Sakaryasporlu futbolcu Selim Çatalbaş, "İki takımın futbolcularını da tebrik ediyorum. Maç güzel başladı bizim için. Daha sonra hakimiyeti kaptırdık. Kupa ekstraydı biz kendi ligimizde amacımıza ulaşmayı planlıyoruz. Göztepeyi tebrik ediyorum” dedi.Sakaryasporlu diğer futbolcu Doğan Seçkin Şavkın ise, "İki takım adına da iyi bir mücadele oldu. Çok erken bir sakatlık verdik. Bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. Bizim için lig daha önemli” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)