banner212

banner211

Önce Bayramlaşma Sonra İdman

Kurban Bayramı tatili sonrasında Rüstemler Tesisleri’nde toplanan Sakaryaspor’da toplu bayramlaşma yapıldı.

Sakaryaspor 14.08.2019, 20:29 14.08.2019, 20:35 UTKU KAYNAR
Önce Bayramlaşma Sonra İdman
banner218

Sakaryaspor yönetimi, futbolcular ve teknik heyet ile dün yapılan antrenman öncesinde bayramlaşma töreni organize etti. Rüstemler Tesisleri’nde yapılan bayramlaşmaya çok sayıda yönetici, futbolcular ve teknik heyet katıldı. Başkan İbrahim Nalbant futbolcular ile tek tek bayramlaşırken yöneticiler futbolculara elleri ile tatlı ikram etti.

3. ETAP RÜSTEMLERDE

Sakaryaspor’da bayram tatili bugün yapılan antrenman ile sona erdi.  Bolu Gerede kampının ardından 3 gün izin yapan yeşil siyahlılar Rüstemler Tesisleri’nde toplanarak üçüncü etap hazırlıklarına başladı. Daha önce Kızılcahamam’da kamp yapacağı duyurulan temsilcimizin kamp programında değişiklik yapıldı. Sakaryaspor, ligin ilk maçını oynayacağı 1 Eylül’e kadar çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürecek.

5 GENÇ GÖNDERİLDİ

Dün Teknik Direktör Abdullah Ercan nezaretinde üçüncü etap çalışmalarının startını veren yeşil siyahlılar Sakaryaspor’da 4 genç oyuncu takımdan ayrıldı.

Sakaryaspor’da Gerede kampının tamamlanmasıyla Teknik Direktör Abdullah Ercan dört genç oyuncu için olumsuz rapor verdi. Sakaryaspor’da Mehmet Avcı, Batınay Korkmaz, Ensar Polat, Eray Dursun, Ömer Faruk Yaylacı A takım kadrosundan gönderildi. Kamp döneminde beklentileri karşılayamayan oyuncular son etap çalışmasında yerlerini alamayacak

banner220
Yorumlar (1)
Metin 3 yıl önce
Yönetim istifa yönetim istifa terbiyesiz ahlaksız Bn böyle yönetim görmedim adiler