banner212

banner211

Önce para sonra 3 transfer lazım

Futbolculara yaklaşık 2 Milyon 500 Bin TL'e bulunan Sakaryaspor'da yönetim bu parayı ödemeden transfer yapmamakta kararlı.

Sakaryaspor 08.01.2018, 09:33 08.01.2018, 12:22 UTKU KAYNAR
Önce para sonra 3 transfer lazım
 Futbolculara yaklaşık 2 Milyon 500 Bin TL'e bulunan Sakaryaspor'da yönetim bu parayı ödemeden transfer yapmamakta kararlı. Mevcut kadro verilen sözlerin tutulması için kaynak arayışta olan Başkan İsmail Gürses her fırsatta "ödeme olmadan transfer yok" söylemini yeniliyor.

İkinci yarı maçları öncesinde Zafer Aydoğdu, Fatih Özçelik, Erçağ Evirgen, Burak Taşdemir ve Batuhan Karadeniz ile yollarını ayıran Sakaryaspor'da bazı bölgelerdeki alternatiflerin azalması teknik heyeti düşündürüyor.

Savunma ve Forvet Şart

Sakaryaspor yönetiminin kaynak bulup alacakları ödemesi durumunda teknik heyetin savunmadaki futbolcuların sakatlık ve formsuzlukları nedeni ile 1 stoper, 1 ön libero ve 1 forvet talebinde bulunacağı gelen haberler arasında.

Sakatlıktan yeni çıkan Ramazan Sal'ın durumundaki belirsizlik Burak Bekaroğlu ve Hakkı Can Aksu'nun istenilen form düzeyinde olmamsı nedeni ile  ödeme sorunun aşılması halinde 4. stoperin takıma katılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Öte yandan Batuhan Karadeniz'in ayrılmasının ardından forvet hattında yaşanan alternatif sıkıntısı öne önemli ihtiyaçların başında geliyor

Yorumlar (0)