banner212

banner211

Onun Kadar Yürekten İnanın Yeter

Yeşil Siyahlı futbolcuların Maltepespor maçında ortaya koyduğu etkisiz oyun taraftarları çileden çıkartırken minik bir taraftarın kameralara yansıyan çoşkusu görülmeye değerdi.

Sakaryaspor 18.12.2016, 21:52 19.12.2016, 00:13 UTKU KAYNAR
Onun Kadar Yürekten İnanın Yeter

 Sakaryaspor ligin ilk devresinin son maçında Maltepespor ile deplasmanda 0-0 berabere kaldı. Yeşil Siyahlı futbolcuların bu maçta ortaya koyduğu etkisiz oyun taraftarları çileden çıkartırken minik bir taraftarın kameralara yansıyan coşkusu görülmeye değerdi. Maltepespor-Sakaryaspor karşılaşmasında tribünlerde 2 BİN'den fazla yeşil siyahlı taraftar vardı. Türkiye Off Road 3. olan Sapancalı Hasan Taylan'nın cep telefonu ile çektiği görüntüde küçük bir kız babasının omuzlarında Tatangalar'ın tezahüratlarına coşku ile katılıyor. Minik taraftarın zaman zaman babasını da eşlik etmesi konusunda uyardığı görüntülere yansıyor.


Sosyal Medyada büyük beğeni toplayan videoya yeşil siyahlı taraftarlar " Hadi bizi boş verin bu çocukları üzmeyin bari" "Onun kadar yürekten inanın yeter" yorumları yaptılar.
Yorumlar (1)
İslam arslan 7 yıl önce
Bu takım beni tatmin etmiyor hele sağ tarafta bir adam var adı erçağ adam futbolu bilmiyor ne topa basıyor ne ikili mucadelede adam eksiltiyor yaptığı amerikan futbolundaki gibi rakiple omuz omuza sürtüşüyor tam bir kalas ya top böyle oynanmaz biraz estetik ol bizimkilerin bir huyu var bakmadan orta yapıyorlar top gidiyor karsı taç çizgisine sanki korner noktasına inen mecburen orta yapacak bir görev yada makine gibi kardesim yeri gelir orta yapmazsın kafani çalıştıracaksın farklı varyesyonlar deneyeceksin hangisi uygunsa o kısa anda onu yapacaksın