banner212

banner211

Özcan Kızıltan ABD tatilinde

Sakaryaspor Sportif Direktrö Özcan Kızıltan'nın uzun süreden beri ABD'de olduğu öğrenildi.

Sakaryaspor 27.12.2016, 10:48 27.12.2016, 12:12 UTKU KAYNAR
Özcan Kızıltan ABD tatilinde
banner218
 Sakaryaspor'da Teknik Direktör Tuncay Şanlı'nın  transfer listesi Kulüp Başkanı İsmail Gürses tarafından veto edilmesinin ardından genç teknik adam geri plana çekildi. Teknik heyet çephesinde bu gelişmeler yaşanırken Sportif Direktör Özcan Kızıltan'nın uzun süreden beri ABD'de olduğu öğrenildi.

Transferde çok önemli gelişmelerin yaşandığı şu günlerde futbolun en yetkili isminin ABD'de olması kafaları karıştırırken Başkan İsmail Gürses'in transferi skout ekibi ile birlikte yürüttüğü gelen haberler arasında. Ne Tuncay ne Özcan
Tuncay Şanlı ile yaşanan anlaşmazlık ve Sportif Direktör Özcan Kızıltan’ın tatilde olması nedeniyle Başkan İsmail Gürses transfer sürecinde tek başına hareket ediyor.  Transfer sürecini tek başına yürüten Başkan Gürses’in bu kez lige uygun isimlerle takıma yakviye yapması bekleniyor.
 

banner220
Yorumlar (2)
sakaryali 6 yıl önce
Özcan kiziltan en lazim oldugu zamanda yoksa bu adama niye para veriliyor. Sakaryaspora tatil yapmayami geldi. Ne işe yariyor. Amerikadanmi transfer yapacakmis. Yonetim aklini başina al. Bu adami da tatilden donunce biletini kes.
Eren 6 yıl önce
Şaka gibi valla. Sanki süper ligdeyiz.sportif direktör ne iş yapar bu takımda bilmem. İş yapacaksa abd de işi ne en lazım olduğunda. Sanki çok paramız var özcan A para ödüyoruz transfer isteyen tuncay ın listesi veto yiyor başkan yapıyor transferi bari o çalıştırsın takımı. Sanki olgunlarda oynayacak takım.ilk yarı 6 gol atmış adam alıyor başkan bizim zafer de 6 gol attı. Bugün darıca yı izledim birde bizim transferler.işimiz zor