banner212

banner211

Özgür Kedikli Kadro Dışı Bırakıldı

Sakaryaspor yönetimi Özgür Kedikli'nin babası ile yapılan görüşmelerin olumsuz sona geçmesi nedeni ile kadro dışı bırakıldığını açıkladı

Sakaryaspor 19.07.2013, 17:18
Özgür Kedikli Kadro Dışı Bırakıldı
banner218

Sakaryaspor yönetimi Özgür Kedikli'nin babası ile yapılan görüşmelerin olumsuz sona geçmesi nedeni ile kadro dışı bırakıldığını açıkladı,

Oyuncularla yapılan görüşmelere istinaden yapılan yazılı açıklama

 

Daha öncede açıkladığımız gibi sözleşmesi biten ve sözleşmesi devam eden futbolcularımız ile  görüşmelerimiz devam etmektedir.

Özgür Kedikli ile ilgili Menajeri ve babası ile yapılan görüşme neticesinde mutabakat sağlanamadı ancak,tabiki futbolcumuzun geleceği ile oynamak bizim tarzımız değildir.

Yönetim Kurulu olarak ta Sakaryaspor’un menfatleri göz önünde bulundurmak zorundayız. Neticede Özgürün kendisi ile Sn.Başkan Selahattin görüştü.Babasını ikna etmesi neticesinde Kampa gidebileceği söylendi.Fakat babasını ikna edemediğini beyan edince süresiz kadro dışı bırakılmıştır.Kendisinin Altyapı takımı ile idmanlara çıkması uygun görülmüştür.

 

Mesut Morgül ile yapılan 2nci görüşmede biz bir teklif yaptık Pazartesi gününe kadar süre verdik ve tekrar görüşülecektir.

 

Yönetim Kurulu

banner220
Yorumlar (3)
ömer mert 10 yıl önce
bu ne saçmalık ya özgürü kadro dışı bırakırsan kim oynuycak bu takımda..
Süheyl 10 yıl önce
Ömer dandiklik yapma.Özgür bu takımda kalmak istemiyor, anlamıyormusun? Bunlar nasıl Sakaryalıdır! anlayabilmiş değilim.Hiç kimse; Sakaryaspordan üstün olamaz.Birileri gitmeye meraklıysa şayet,Sakaryamıza kazandırarak gitmek zorundadır.
neriman köksal 10 yıl önce
özgür bak abisi baban konusmucak sen konuscaksın baban kendi işlerinde sana soruyo mu kafanı kullan ama malesef senle bile transfer görüşmesi yapılcak hale düştü bu takım eskiden olsa idmanın i sini bile aklına getiremezdin cok yazık