Parasını alamayınca TFF'ye başvurdu

Sakaryaspor 26.11.2023, 21:31 26.11.2023, 21:31 SporExpres
Parasını alamayınca TFF'ye başvurdu

Sakaryaspor’un geçtiğimiz sezon devre arasında Beşiktaş’tan kiralık olarak transfer ettiği Oğuzhan Akgün sezon sonu İstanbul ekibine geri dönmüştü. Yeşil Siyahlı forma ile 10 maça çıkan 22 yaşındaki oyuncu 1 gol kaydederken beklentilerin uzağında bir performans sergilemişti.

Bu sezon Sarıyer’de forma giyen Oğuzhan Akgün’e yaklaşık 350 Bin TL borcu olan yeşil siyahlı yönetimin Beşiktaş ile oynanan hazırlık maçından elde edilen gelirle Kravets ve Miloseviç’in borçları ödediği yaşanan bu gelişme sonrası Oğuzhan’ın alacakları için TFF’ye başvuruda bulunduğu gelen bilgiler arasında

Yorumlar (4)
Erdoğan 7 ay önce
Siz gazeteci olsanız yönetime baskı yaparsınız ben kravest ve miloseviçin borçlarini ödendiginede inanmiyorum bu yönetim bu takımı batiracak eskişehir ve Bursaspor gibi dibi boylarız borçtan bu yönetim şeffaf değil.
Üzgün Ümitsiz 7 ay önce
Emekli Kravets'i ihtiyar kahvesinde bulup getirmiştiniz. Miloşeviç ne bizde oynadı ne de bu sene Antalya'da. Ödeyin o 380,000'i kendi cebinizden, iş bilmez yöneticiler.
Baki Yildiz 7 ay önce
Banza ve zdravkov gresicky borcumuz var mı ne oyun oynadu bunlar,yönetim cebinden ödesin,yazık verilen bu paralar dino reshad rotman bunlar topçu değil Simon bedavaya bu klüpte oynamasu lazım ne parası burası Sakarya burdan kendini geliştirecek biz üste para dolar veriyoruz.Bunlar klubu borca sokar, Eskişehirspor Malatya klubune doneriz
İbrahim Sezer 7 ay önce
Seyirci bilinçsiz transfer edilip yatarak para alan topçulara olan borçları bilse acaba her maç içerde dışarıda küfür ederek , olay çıkartarak ceza aldırırlar mı? Alkolik ve uyuşturucu etkisindekileri satmıyoruz bile . Onlar başka alemlerdeler. Onların stada sokulmaması lazım ama her maç nasıl giriyorlar acaba beleşçiler?