Patates Tarlası mı ? Futbol sahası mı ?

Sakaryaspor’un Ümraniyespor ile karşılaştığı müsabakada kaçan pozisyonlar, kaçan penaltılar kadar çok konuşulan bir olayda sahanın içler acısı haliydi.

Sakaryaspor 27.08.2023, 21:37 27.08.2023, 21:46 SporExpres
Patates Tarlası mı ? Futbol sahası mı ?

Sakaryaspor’un Ümraniyespor ile karşılaştığı müsabakada kaçan pozisyonlar, kaçan penaltılar kadar çok konuşulan bir olayda sahanın içler acısı haliydi. Öyle ki rakip Ümraniyespor maç öncesinde bu zeminde maç oynanmayacağı gerekçesi ile maçın ertelenmesi talebinde bulundu.
 PATATES TARLASI
Geçtiğimiz hafta oynanan Gençlerbirliği karşılaşmasında Sakarya Atatürk Stadı’nın zeminin kötü hali büyük tepki çekmiş yeşil siyahlı taraftarlar sahayı tarla olarak nitelendirmişti. Ümraniyespor karşılaşması için stada gelenler bir başka hayal kırıklığı ile karşılaştı. Sahanın hali her geçen gün kötüye gitmiş zemin adeta bir patates tarlasını andırır hale gelmişti.
MİLLİ MAÇ TEHLİKEDE
Sahanın bakımından sorumlu olan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sahanın neden bu durumda olduğuna dair bir açıklama yapılmazken Sakaryaspor yönetimi de yaşanan bu rezalet karşısında sessiz kalması dikkatlerden kaçmadı. 12 Eylül’de Ümit Milli Takım’ın İtalya ile karşı karşıya geleceği Sakarya Atatürk Stadı’nda bu maça kadar nasıl bir çalışma yapılacağı merakla bekleniyor.

Yorumlar (4)
Kemal Derin 10 ay önce
Bu şehirde basın camiası bu kadar sessiz nasıl kalabiliyor,neden kimse hesap sormaz, yönetimin bunda payı ne kadar,Liglerin başlama tarihi beliyken il Spor müdürü duyarsızlik neden?ilgisizlik nedir,Kocaeli Spor il müdürlüğünu tebrik ediyorum bizim müdür gitsin bir stadı incelesin
*** ss sevdalısı 9 ay önce
FURKAN ÖZ stadyum müdürüyüm diye hava yapıyorsun ya bunun hesabını ver işçi kadrolu biri onca memur varken nasıl müdür oluyor anlaşılacak birşey değil.Sonra zemin kötü.
Gedikogullarindan hasan 10 ay önce
Sahanin bakimi bir kere genclik sporda degil sozlesme geregi sakaryaspor bakimini ustlendi fakat genclik spor sorumlulugu olmamasina ragmen bakim faaliyetlerini ustleniyor kamuoyunu yanlis bilgilendirmeyin arastirin oyle haber yapin
Diyecek bisey yok 10 ay önce
Zemine resmen suikast düzenlenmiş. Bu coğrafyada bu sahanın bu hale gelmesi mümkün değil gübreyi fazla kaçırmışlar bitkiyi yakmış resmen oluşma süresi 1 ay 2 ay bu sahada daha maç oynanacak yazık gerçekten