banner212

banner211

Play-Off maçında istenmeyen anlar..

Yıldırımspor U 19 takımı Arifiyedoğanspor ile 2-2 berabere kalınca Gruptan çıkma şansını oldukça zora soktu.

Sakaryaspor 11.09.2013, 14:33
Play-Off maçında istenmeyen anlar..
banner218

Yıldırımspor U 19 takımı Arifiyedoğanspor ile 2-2 berabere kalınca Gruptan çıkma şansını oldukça zora soktu.

Sarı lacivertliler Merkez 5 nci Gruptan Kırkpınarspor'un ardından 2 nci olarak Play Off'a çıkmak için Nuriosmaniyespor ile yarışta ve 1 puan geride.


Saha: Erenler Atatürk Sentetik

Hakemler : Ömer Can Yelep ,, Engin Bıçak ,, Anıl Garan ,,

Yıldırımspor : Oğuzkaan , Onur , Sinan , İbrahim , Muhammed , (Kadir ,) Samet , Burak Kömür , Kubilay , Furkan Şen , Fatih , M.Furkan Uç ,

Antrenör : Murat Gürtürk

Arifiyedoğanspor : O.Niyazi , Haydar , Nurullah , Ömer , Anıl , Hami , (Serdar,) Emre , Ali , Enes, Fatih , Ferhat , Muhammed,)

Antrenör : Osman Gümüştaş

Kırmızı Kart Dk 75 Nurullah

Goller : Dk 59 Ali Dk 85 (Pen) Fatih (A.Doğanspor) Dk 73 Kadir Dk 80 Sinan (Yıldırımspor)Maç 'ta sahada Hakem' e itirazlar çok oldu , ancak Hakem Ömer Can Yelep hiç taviz vermeden yardımcıları ile uyumlu mükemmel bir yönetim gösterdi.

İlk Yarı karşılıklı akınlar ve Gol Posizyonları ile geçti devre 0-0 bitti. Bu yarıda Nurullah ikinci sarıdan Kırımızı kart gördü.

İkinci yarıda iki takımda kazanmak için var güçlerini ortaya koydu. 59 Dakikada Ali A.Doğansporu 1-0 öne geçirdi. 73 ncü dakikada Kadir karşılık verdi. 1-1 .Yıldırımspor akınlarını sıklaştırdığı dakikalarda Sinan'ın yakından vurduğu şutla 80 Dakikada 2-1 öne geçti.

,Maçın 85 nci dakikasında A.Doğanspor atağında İbrahim rakibini ceza alanı içinde yere indirince kazanılan Penaltı'yı Fatih kullandı ve 2-2.

Maçın uzatma bölümünde 90+2 de Yıldırımsporun geliştirdiği maçın son atağında Top Kaleci Niyazi'nin müdahalesi ile direkten döndü Fatih vurdu Gol oldu ancak Ofsayt gerekçesi ile Gol geçerli sayılmadı. Maç 2-2 bitti.

Yıldırımspor ile Arifiyedoğan spor güzel bir maç oynadı. 2-2 biten maçın sonrasında Tribünde bulunan Sporcu yakınları sinirli konuşmalar yapınca birbirlerine girdi.

Futbolculartın doğrudan katılmadığı 10 dakika kadar devam eden münakaşa ve kavga Yıldırımspor , Arififyedoğanspor yöneticileri ile Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan'ın gayretleri ile sona erdi.

Her kes kendini haklı görünce tarafların neden kavga ettikleri anlaşılamadı.

Yorumlar (0)