banner212

banner211

Radyo 264'den 'Kahramanmaraş BBSK maçı' açıklaması

Sakaryaspor'un dış saha maçlarını yayınlayan Radyo 264 Çarşamba günü oynanacak Kahraman Maraş Belediyespor Sakaryaspor maçıyla ilgili açıklama yaptı..

Sakaryaspor 17.11.2015, 13:17 17.11.2015, 14:18 UTKU KAYNAR
Radyo 264'den 'Kahramanmaraş BBSK maçı' açıklaması
banner218
 

Sakaryaspor'un dış saha maçlarını yayınlayan Radyo 264 Çarşamba günü oynanacak Kahraman Maraş Belediyespor Sakaryaspor maçıyla ilgili açıklama yaptı..TFF 3ncü lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Sakaryaspor'un dış saha maçlarını yayınlanan Sakarya'nın yeni radyosu Radyo 264 Çarşamba günü saat  13.00'de oynanacak olan TFF 3ncü lig 2nci grup  15nci hafta maçı olan 'Kahraman Maraş Büyükşehir Belediyespor Sakaryaspor A.Ş.' müsabakası nın Kahraman Maraş ekibi ile anlaşılmaması üzerine  canlı olarakyayınlanmayacağını açıkladı,
 

Açıklama şöyle:
 

Spor Toto 3ncü lig 2015-2016 futbol sezonunda temsilcimiz Sakaryaspor'un dış saha maçlarını yakın uzak deplasman gözetmeksizin yayınlamaktayız. Bu nedenle de maçların yayını için Sakaryaspor'un oynayacağı takımlarla haftalar önce Türkiye Futbol Federasyonunun öngördüğü 'Yayın sözleşmeleri' şartnamesi ile görüşmeler yapılıp anlaşmalar yapılmıştır.
 

Ancak bu hafta temsilcimiz Sakaryaspor'un 18 Kasım Çarşamba günü  Kahraman Maraş'ta oynayacağı ' Kahraman Maraş B.Ş. ile Sakaryaspor A.Ş. arasındaki maç görüşmelere rağmen yayın anlaşmasının yapılamaması nedeniyle canlı olarak yayınlanmayacaktır.
 

   Ancak Radyo 264, ilimizin takımı yeşil siyahlı ekibimiz için önem taşıyan maçın öncesi devre arası ve maç sonrası Kahraman Maraş'tan canlı olarak verecektir.

 

 

 Bunun içinde Sakaryaspor tüm deplasman maçlarında görev yapan arkadaşlarımız Erdal Erebilir  ve Raif Uğan, Çarşamba günü sabah saatlerinde uçak ile Gaziantep'e buradan da karayoluyla da Kahraman Maraş'a giderek Sakaryaspor'un bu zorlu maçının öncesi  ve sonrasını ,röportajlarla yorumlarıyla Sakaryalı spor severlere aktaracaktır.

 

  Sakaryaspor'un  dış sahada mücadele vereceği 17nci hafta oynayacağı Ayvalıkgücü Belediyespor ile  19ncu hafta oynayacağı Sancaktepe Belediyespor maçlarının canlı olarakRadyo 264'den yayınlanması için ilgili kulüplerle yapılan görüşmeler sonrasında gerekli anlaşmalar da yapılmıştır..


banner220
Yorumlar (0)