banner212

banner211

Rakip kadar mücadele edemedik !

Sakaryaspor'un 4-2 mağlup olduğu Adliyespor karşılaşması sonrası here iki takım teknik direktörleri Medyabar.com'a açıklamaarda bulundular.

Sakaryaspor 15.01.2017, 15:45 15.01.2017, 17:18 UTKU KAYNAR
banner218
 Sakaryaspor'un 4-2 mağlup olduğu Adliyespor karşılaşması sonrası here iki takım teknik direktörleri Medyabar.com'a açıklamaarda bulundular.

Adliyespor teknik direktörü Adnan Erkan "Oyunun tamamında üstünlük bizdeydi. Sakaryaspor hafife alınacak bir takım değil. Sakaryaspor'un hedefi ile bizim hedefimiz çok farklı. Oyuncularımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum" dedi

Sakaryaspor teknik direktörü Tuncay Şanlı; "İkinci yarıya iyi başlamak istiyorduk. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Sahaya çıktığınızda rakipten daha fazla mücadele etmeliyiz.Bugün rakip bizden fazla mücadele etti. Belkide en büyük hata bizdeydi. Biran önce toparlanıp yolumuza devam etmek istiyoruz "dedi.


banner220
Yorumlar (2)
Onur 6 yıl önce
Istifa tuncay olmuyor seninle
islam arslan 6 yıl önce
geldiğinden beri tuncay şanlıyı tasvip etmedim sakarya galip geldiği maçlardada iyi oynamıyor futbolcuları iyi izleyip gelecek vadeden hızlı teknik mücadeleci futbolcuları bulamıyorlar tuncaya lafım yok adamı hoca olarak çağırırsan gelir maç sonuda öyle ağzını eğe büke konuşur işte bu takımın başına amatör ruhlu kurt hoca getireceksin yoksa bu ekiple yürümezzzz benim üzüldüğüm o kadar para veren başkan toçoğlu....