banner212

banner211

Rüstemler Tesisleri yenilendi

Tesisin komple yıkılıp yeniden yapılması sezona yetişmeyecek olması nedeni ile mevcut tesisteki imkanların iyileştirilmesi ve yenilenmesi yoluna gidildi.

Sakaryaspor 10.08.2021, 21:24 UTKU KAYNAR
Rüstemler Tesisleri yenilendi
banner218

Sakaryaspor’da geçtiğimiz sezonki kadro neredeyse tamamen yenilenirken, Cumhur Genç başkanlığındaki yeni yönetimin ilk icraatı Rüstemler Tesisleri’nin yenilenme çalışmalarına başlamak olmuştu. Tesisin komple yıkılıp yeniden yapılması sezona yetişmeyecek olması nedeni ile mevcut tesisteki imkanların iyileştirilmesi ve yenilenmesi yoluna gidildi.
HERKESE AYRI ODA
Mevcut kullanım alanlarının baştan aşağı yenilenmesinin ardından 20 olan oda sayısının 30’a çıkartıldığı öğrenildi. Futbolcuların daha önce ikili ve üçlü şekilde kaldığı tesiste tüm teknik heyet ve futbolcu kadrosu için ayrı oda tahsis edildi. 
Restaurant ve kış bahçesi, dinlenme alanları, mutfak, malzeme odası gibi çalışmaların yanı sıra her odaya klima ve televizyon takıldığını belirten futbol şube sorumlusu Serkan Kocasakal, atıl durumda olan kullanım alanlarını modernize ettik. Daha iyisini yapmak isterdik fakat sezonun başlamasına çok bir süre olduğu için geceli gündüzlü çalıştı ekipler. Sakaryaspor forması giyen sporculara yakışır alanlar oluşturmaya çalıştık dedi.
EKREM YÜCE GEZDİ
Yeni s ezon hazırlıklarına Rüstemler Tesisleri’nde devam eden Sakaryaspor’un tesislerdeki ilk çalışması öncesi bir ziyarette bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, tesisleri gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 


 

Yorumlar (0)