banner212

banner211

Rüstemler Tesislerinde Büyük Değişim

Yönetim, yeni sezon öncesinde Rüstemler Tesisleri'nde hummalı bir çalışma içerisine girdi.

Sakaryaspor 09.06.2012, 11:11
Rüstemler Tesislerinde Büyük Değişim
banner218
Yönetim, yeni sezon öncesinde Rüstemler Tesisleri'nde hummalı bir çalışma içerisine girdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun desteğiyle tesisler sil baştan yenilenerek 1 Temmuz'da başlayacak olan sezon hazırlıklarına yetiştirilmeye çalışılıyor.

 

Rüstemler bakımda

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile birlikte hareket eden yönetim, Rüstemler Tesisleri'nde hummalı bir çalışma içerisine girdi. 1 Temmuz'da start alacak yeni sezon öncesinde sil baştan çalışma içerisine alan tesislerde her şey yenileniyor. Çimlerin kesiminin yanı sıra, tesislerin içerisinde bulunan bölümlerde de yenilikler yapılacak. Güneş enerjisinden yararlanılarak ilk etap kampında sıcak su ihtiyacı bu şekilde çözülecek. 1 Temmuz'da start alacak çalışmalara kadar tesislerin tamamlanması hedeflenirken, tesislerin bitmemesi halinde ise birkaç günlüğüne alternatif yerler gündeme alınacak.

Tesislere hiç bakılmamış

Başkan Vedat Yaşlıca, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş, yönetici Ercüment Şengül ve Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, tesislerde incelemelerde bulundu. Tesislerin halinin içler acısı olduğunun altını çizen Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş, "Tesislere hiç bakılmamış. Sakaryaspor'un şampiyonluk kupalarının hali ortada. Biz yönetim olarak kupaları hak bakımdan geçirerek hak ettiği yere koyacağız" dedi. Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, tesislerin girişine kupalar için yer yapacaklarını söyleyerek futbolcuların Sakaryaspor formasını giymenin ağırlığını hissetmelerini sağlayacaklarını belirtti.

 

Haber: YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)